Як розмитнити ввезену з-за кордону машину?
Напевно, у кожного автомобіліста в голові закрадається думка про покупку авто за кордоном. Особливо завзято вона починає заповнювати їх голови в ті моменти, коли випадково попадаються на очі закордонні розцінки на старі автомобілі. Порівнюючи їх з вітчизняними цінами, відразу ж стає зрозумілим факт значної переплати за такі ж автомобілі. Наприклад, Opel Vectra 1992 року випуску з об'ємом двигуна 1,6 літрів у нас буде коштувати від 5000 до 6000 $, а в Німеччині можна придбати такий «раритет» всього лише за 250 Євро! Як видно, різниця більш ніж серйозна. Але справа не в цьому, а в тому, що складність ввезення автомобілів з-за кордону дуже велика. Держава всіма силами намагається підтримати вітчизняного виробника, тому і вводить великі відсотки на розмитнення і реєстрацію, тим самим відбиваючи охоту до купівлі вживаного автомобіля за кордоном у безлічі людей. Але розмова не про це, а про те, які існують способи ввезення автомобіля з-за кордону на батьківщину.
Спосіб розмитнення авто перший - інвалідність.
Даний спосіб підходить в тому випадку, якщо у вас або у ваших рідних є інвалідність. Якщо вона є, тоді можете сміливо звертатися в Управління праці та соціального захисту населення для подальшого оформлення документів. Для цього при собі необхідно мати оригінал довідки про присвоєння групи інвалідності, паспорт і код ІІН. Весь перелік необхідних документів та бланки для заповнення вам нададуть на прийомі. Таким чином, існує законна можливість придбати автомобіль за кордоном без сплати мита, що значно здешевлює транспортний засіб.
Але, в цьому варіанті існує один мінус. Приганані машина не може бути продана третій особі, але при цьому може переходити у спадщину.
Спосіб розмитнення автомобіля другий - по звичайному порядку.
насамперед потрібно знайти продавця. Ним може виступати реальний власник автомобіля або дилер. Але, слід зазначити те, що у власника напрямую вартість може бути нижче, але не завжди. Далі, безпосередньо на кордоні буде потрібно набір документів. Повний список представлений у затвердженому на державному рівні порядку. Взагальному, вам потрібно буде представити двадцять п'ять підтверджують і дозволяють ввезення документів. Майже всі з них видаються за гроші.
Після цього потрібно буде сплатити митні збори, сума яких залежить від вартості, року випуску й об'єму двигуна автомобіля. Також сплачується ввізне мито - 10% від вартості транспортного засобу на митниці, а також 20% - це ПДВ. Сплативши все, ви вільно ввозите автомобіль в країну.
Спосіб третій - авто без розмитнення для нерезидента.
Існує цікавий спосіб ввезення автомобіля в нашу державу з-за кордону. Автомобіль в'їжджає на територію нашої країни під закордонними номерами, як б на час. Даліладелец реєструє транспортний засіб в МРЕО і вільно пересувається по країні. Мінусом такого способу є те, що через певний час (найчастіше кожен рік) даним автомобілем потрібно перетнути кордон з тією країною, де вона зареєстрована.
Подивившись на всі існуючі способи, стає зрозуміло, що ввезення вживаного автомобіля на територію нашої країни досить проблематичний. Головним чином, за останній час цей процес обріс великою кількістю бюрократичних перешкод, що робить ввезення таких транспортних засобів в нашу країну безглуздим.
Щоб вигідно пригнати і розтаможити авто, звертайтеся до фахівців, і Ви заощадите не тільки час, але і Ваші грошові кошти на покупку авто.
Tel:
Tel:
Tel:
e-mail: [email protected]
Skype: dizelavto
Еще статьи