44336 13 8

Митне оформлення сільгосптехніки

При імпорті сільськогосподарської техніки потрібне розмитнення сільгосптехніки. Цей процес має свої особливості, а швидкість виконання цієї процедури залежить від професіоналізму того фахівця, зокрема митного брокера, який буде займатися митним оформленням. Крім того, якість виконання необхідних для цього документів також відіграє важливу роль.
Оформлення товару на митниці: алгоритм дій
Процедуру оформлення товару на митному пункті включає в себе кілька стадій. Перерахуємо їх:
Підготовка, узгодження і перевірка необхідної документації.

Містить наступні дії:

-погодження зовнішньоекономічного договору,
-інвойс,
-визначення митного ідентифікатора (коду),
-підведення інвойсу під інкотермс-2010,
-розрахунок державного мита та податку на додану вартість у попередньому еквіваленті,
-нетарифне врегулювання.

 

сільгосптехніка з Німеччини

Створення повідомлення, адресованого митному органу.
Процедура оформлення сільгосптехніки.
Одним з головних документів, який необхідний у процесі здійснення митних процедур, виступає контракт купівлі-продажу. У тексті договору необхідно відобразити його істотні умови. Це предмет купівлі - тобто сільгосптехніка, з детальним описом і технічними характеристиками, комплектацією і серійними номерами самої техніки і її двигунів. Всі ці показники є невід'ємними елементами належного полягаєчення договірних відносин та будуть враховуватися при призначенні коду УКТЗЕД при митному оформленні. Крім того, повне найменування сільгосптехніки повинно фіксуватися й у супровідній документації, виданої на товар. Що відноситься до набору документів, що додаються до товару? Це такі акти, як:


-товарно-транспортна накладна,
-інвойс,
-сертифікат якості,
-коносамент.


Не менш значущим документом в оформленні виступає інвойс. У ньому необхідно також вказати всі дані про перевозимом товар за аналогією з договором купівлі-продажу. Це ідентифікаційні дані, що дозволяють виділити предмет купівлі серед безлічі подібних. Повідомний документ (попередній) митним органам про процесі перевезення техніки через кордон необхідно надати до її перетину.
Складання митної декларації на вантаж. Виділений в окремий етап, оскільки ця діяльність потребуєет максимальної концентрації уваги і професіоналізму того фахівця, який займається оформленням. Існує набір документів, які обов'язкові в названій митної процедури. Розглянемо їх:


-оригінал документа на перевезення,
-картка обліку суб'єкта ЗЕД,
-документ про відсутність валютних цінностей,
-зовнішньоекономічний контракт,
-оригінал інвойсу,
-документи, що підтверджують митну ціну перевозиться товарів (прайси, калькуляція, оригінал інвойсу),
-сертифікат походження.


Ці акти є обов'язковими в силу закону, допомагають підтвердити покупцю вартість товару, заявлену раніше, та країну його походження. Якщо підтвердні документи відсутні, це може служити причиною перевірки з можливістю збільшення митної вартості продукції. В залежності від коду УКТЗЕД для оформлення сільгосптехніки може бути витребувана певна документация:


-Екологічний контроль.
-Заява санітарно-епідеміологічної експертизи.
-Друк про пройдений радіологічному контролю, саму процедуру здійснюють у пропускному пункті через державний кордон країни.
-Сертифікати відповідності УкрСЕПРО та Держстандарту української держави.
-Висновок, виданий Службою безпеки України і т.п.


Без дотримання правових заходів нетарифного врегулювання продукція не буде випущена митними органами. Це, в свою чергу, призведе до численних витрат додаткового властивості з боку імпортера. Виходячи з цього, дуже важливо отримати консультацію професіоналів у митному оформленні спецтехніки вже на початковому етапі при узгодженні і належне оформлення всіх необхідних для цього документів процесу.
Оплата державного мита та розрахунок сум.
Згідно з УКТЗЕД мито на рассматриваемый товар знаходиться в показниках від 0% до 10% митної ціни на товар, відповідно сума ПДВ становитиме 20%. Збір підлягає сплаті в пропускному пункті через кордон і призначається, виходячи з тоннажу автомашини, яка займається транспортуванням сільськогосподарської техніки.
Специфіка оформлення товарів, що перевозяться через митницю, полягає в неухильному дотриманні положень, зафіксованих у законодавстві тієї чи іншої держави. Це стосується чіткого і грамотного заповнення існуючої документації та накладних. Без їх існування процес митного оформлення не можливий. Варто пам'ятати, що найменший недолік в документації може спричинити значні фінансові збитки і моральну шкоду. Ось чому необхідно звернутися до фахівців DIZELAVTO, які заощадять час і грамотно проведуть всю процедуру митного оформлення!


 

 

Tel: 38(099) 319-68-75

 

 

Tel: 38(067) 740-61-97

Tel: 38(093) 357-73-83

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО