О нас

Авто з Європи

У наші дні все більше популярності набуває ввезення авто з Європи, автомобілі з США. Дійсно, ціни на іномарки і транспортні засоби вітчизняного виробника зашкалюють, а вартість європейського вживаного автомобіля менше в рази. Так навіщо платити більше? Потрібно руйнувати стереотипи, які змушують нас переплачувати.

Давно мрієте купити авто і ніяк не зважитеся? Замовте його у нас! Наші фахівці запропонують Вам різні марки автомобілів у відповідності з Вашими бажаннями і уподобаннями або ж виберіть авто самостійно. Гарантовано відмінний стан транспортного засобу, адже на рівні сервісних центрів в Європі ніхто не засумніватися. Чи може, Вам потрібні якісні деталі? Ми доставляємо тільки ті, які досить довго Вам прослужать, за мінімальну ціну в Європі. В основному ми пригоняем авто з Німеччини, авто з Польщі, привозимо машини з Литви і будь-які транспортні засоби. Також можливо пригнати авто для нерезидента України- автомобіль без розмитнення.

Також велику популярність на сьогодні користується послуга вантажні автомобілі з Європи. Так як вартість в Україні не зовсім підходить і задовольняє українських автолюбителів. Тому краще всього купувати вантажні авто за кордоном і розмитнювати в Україну - це значно вигідніше на даний момент часу з-за наших митних зборів і податків.

Растаможка авто

Головною проблемою, яка зупиняє практично кожної людини в покупці автомобіля з Європи, є розмитнення авто. Процес розмитнення транспортного засобу більшості людей здається дуже складним і практично нездійсненний. Більш того, він викликає підозри своєю неясністю і купу питань, на які складно відповісти. До того ж у нашому суспільстві міцно закріпився стереотип, що процес легалізації транспортного засобу мало того, що досить проблематичний, але і дорогий. Що ж, ми зуміємо зберегти ваші нерви і гроші! Замовте авто у нас і ми візьмемо на себе всі турботи про транспортування і розмитнення авто. Досвідчені кваліфіковані фахівці зберуть всі необхідні документи, легалізують транспортний засіб якісно і зі знанням справи. При всьому цьому Вам довго чекати не доведеться! Завдяки професіоналізму наших співробітників і великій кількості європейських партнерів ми можем гарантувати Вам максимально короткі терміни доставки транспортного засобу. Все ще сумніваєтеся? А наші клієнти вже насолоджуються перевагами європейських автомобілів та їх хороші відгуки зайвий раз підтверджують якість нашої роботи!

Ви все ще губитесь у вартості старого європейського автомобіля і його реєстрації на території України? Наш Вам рада: митні калькулятори в цій справі не допоможуть, тут важлива оцінка фахівця. Наші співробітники при необхідності завжди готові допомогти Вам і відповісти на всі Ваші запитання.

Автобазар на нашому сайті пропонує Вам різні марки автомобілів на будь-який смак. Ви можете вибрати підходящу модель самостійно, скориставшись зручним пошуком по вже існуючим оголошенням, або ж навпаки, додати своє. Тут Ви знайдете машини, як для використання, так і для майбутньої розбирання. Відмінний стан та висока якість гарантована!

Ви можете зробити замовлення на сайті або зв'язатися з нами за номерами контактам DIZELAVTO, зазначеним вище. Також Ви можете залишити на сайті Ваш відгук про діяльність нашої компанії. Ми раді довгострокового співробітництва, тому відносини з постійними клієнтами ще більш вигідні. Запам'ятайте, нашу роботу можна оцінити всього трьома словами: «Швидко, якісно, надійно» і все це для Вас!

больше...

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО