39532 3 3

У який щасливий час ми живемо. Дзвони, замовляй в оренду або купуй будь-яку мрію твого дитинства, наприклад яхту. Який хлопчисько не мріяв про білосніжну красуню під вітрилами? Раніше можливість керувати яхтою надавали тільки яхт-клуби, але їх було не так багато. Та й ті в приморських містах. Потрапити туди було дуже складно. А тепер, будь ласка, тільки побажай. І клубів достатньо, і купити можна будь-яку яхту: вітрильну, моторну.

Правда більшість вважає, що яхти це задоволення тільки для багатих людей, але це не вірно. На відпочинку цілком доступні ціни. Можна зафрахтувати яхту на кілька днів і прекрасно відпочити в морі, орендувати її разом з персоналом, кухнею і розвагами. Вам організують дайвінг, риболовлю. Повірте, це чудовий відпочинок, який принесе вам масу незабутніх вражень.

Цікаво знати: Розтаможка яхт і водного транспортуАле, якщо ви серйозно задумались про покупку яхти, вам слід розібратися яка яхта вас більше влаштує: моторна чи вітрильна, з'ясувати все про управління. Вітрильні яхти в основному використовуються для змагань і для відпочинку. Управляти ними складніше, ніж моторними, вони менш стійкі. Моторні яхти відповідно більш швидкохідні і не так залежать від погодних умов. З'ясуйте про кіль, осадку. Це необхідно знати, якщо ви збираєтеся відпочивати на річках і озерах.


Все в ваших руках. Вибирайте будь-який варіант відпочинку на яхтах і щасливого вам плавання.

З повагою, Dizelavto 

 

 

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО