ЗАКАЗАТЬ АВТО
38471 3 4

Вибір причепа, фури з Європи.

Багато хто вважає, що всі причепи однакові, ми спробуємо розібрати це питання, як можна детальніше.

Основним елементом причепа, є рама. У кожного виробника вона своя. Однією з основних якостей рами є пружність.

Рама буває зварна і кріплення за допомогою болтів. Пружність і товщина рами - зовсім не одне і теж. Не завжди товщина рами є перевагою.

Властивості рами залежать від матеріалу, з якого вона зроблена, а також від конструкції, наявність локальних підсилювачів. На більш дорогих зварних рамах застосовуються більш жорсткий матеріал, що фарбується. А на більш дешевих рамах, з болтовими кріпленнями, застосовується більш тонка, оцинкована сталь. Пам'ятайте, що зайва жорсткість рами може призвести до зносу, всього каркаса.

фури з Європи, тягачі з європи

Важливий елемент причепа це підвіска. Буває двох типів: ресорна і пневматична. Ресорна підвіска відноситься більше до спецтехніки, менш поширена на причепах для «дальнобоя». Пневматична підвіска, як правило, встановлюється на магістральних причепах. Вона ділиться на дві підкатегорії: напів ресорна і на інтегрованих важелях.

Розглядаючи причіп знизу, зверніть увагу на поперечки. У кожного виробника свій підхід до конструювання рами, хто робить велику кількість поперечок, посилюючи її в поперечному напрямку, хтось робить менше.

До поперечок кріпиться підлогу. Від відстані між поперечинами залежить дозволена навантаження на вісь навантажувача і довговічність рами. Роблячи підлогу дерев'яним з алюмінієвими вставками, виробник збільшує пружність конструкції, тим самим зменшує впливу вібрації на каркас. А у вантажному відсіку, стать можуть робити з цільної фанери, або ділити на три частини. В останньому випадку, таке рішення більш долговечнпро, так як при вантажно-розвантажувальних операціях підлогу злегка згинається, зменшуючи тим самим на себе навантаження. Закінчуючи свій монолог про причепах, скажу, що слід звернути увагу на висоту причепа. Вона може бути різною на початку і в кінці фури. Такі причепи призначені для використання з тягачами, у яких більш висока зчіпна висота.

 

Ми знаємо про причепи все. Якщо Ви бажаєте придбати в Україні фуру з Європи, ми з радістю виконаємо Ваше бажання і пригоним авто з Європи.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО