ЗАКАЗАТЬ АВТО
38456 2 3

Вибір б.у. авто

В момент вибору уживаного авто присутні 3 головних аспекта: 1 - стосується кузова. Найактуальніше тут, щоб авто не було в ДТП зі зміщенням несучих систем кузова.

В тому числі і реконструйовані на сучасному обладнанні, дефекти силових систем кузова мають всі шанси суттєво впливати на експлуатаційні дані (це підвищений знос елементів підвіски, шин, витрата пального) і захищеність (при конфліктах внаслідок конфігурації жорсткості кузова). В будь-яких варіантах реконструйований надалі солідної автоаварії авто при зовнішньому огляді важко вирахувати навіть професіоналові і потрібно оглянути авто знизу і ще заглянути під обшивки салону. Відбитки від ремонту на кузові авто (відмінності у відтінках фарби на деталях кузова) не завжди означають, що від покупки цього авто треба безсумнівно категорично відмовитися. Відмінності у фарбі мають всі шанси бути наслідком ремонту надалі не надто помітних дефектоу кузова (пом'ятості і подряпини при парковці, конфлікти на невеликій швидкості тощо). Ці вади врешті-решт впливають лише на екстер'єр авто і його продажну вартість. Не зайве тут відзначити крім іншого, що, незважаючи на розвиток технології і які були використані для кузовних робіт, на складових кузова, які зазнали ремонтним роботам, іржа виявляється значно швидше.

2-ий і 3-ій аспект в момент вибору колишнього у вживанні авто - пробіг і регулярність проходження гарантійного обслуговування. Вартість на колишній у вживанні авто фактично і орієнтується з 2 основоположних - естетика (зовнішній вигляд) пробіг. Втім 2-а на вигляд схожих авто однієї марки з пробігом 200000 км - дві різні за ціною речі. 1-а з автомашин могла досить агресивно експлуатуватися у відсутності відповідного тех. догляду практично до епізодів, коли що-небудь «застукало» і потрібно екстрене втручання «авто-доктора». Інший авто часто посещал грамотних «авто-докторів» для «профілактичного огляду» і визначених розпорядком гарантійних робіт. І в кінці кінців значення його для клієнта орієнтується тією ціною, яку інвестували в нього його колишні власники. Внаслідок цього при придбанні не треба побоюватися переплатити за той авто, в який вкладено душу і багато матеріальні засоби його володаря - в ході експлуатації всі зобов'язана окупитися з лишком.

Звідси нав'язується висновок: тим, хто любить і піклується за власного чотириколісного друга - ведіть сервісну книжку власного авто, заносьте всі витрати на запасні частини і ремонт авто, і підтверджуйте дане чеками та відмітками станції технічного обслуговування. Коли ви зберетеся передати власний авто в відмінні руки, це обов'язково оцінять.Виберемо Вам авто з Європи:

 
Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО