ЗАКАЗАТЬ АВТО
39862 7 6

Позашляховик - джип або легкове авто?

У кожної людини хоч раз виникало питання : що ж краще: хороший позашляховик або легкова машина? Що краще для зими, по сільській місцевості, чи виправдовує себе чи ні, які витрати будуть потрібні на утримання автомобіля і багато іншого.

купити джип

Коротко про історичність позашляховика

Під час другої світової війни, потрібні були машини з гарною прохідністю по всій місцевості. Для цього були придумані джипи, які в свою чергу стали вироблятися у великих кількостях. З того часу, джипи стали дуже популярні. З кожним роком вона все росла. Особливого поширення набули в Америці. Всі новітні позашляховики зберегли всі свої якості машин тих часів і придбали нові чудові поліпшення, що дають їй унікальність і стиль в сукупності з силою.

По-перше. Головні відмітні особливості позашляховиків над звичайними авто - чудова прохідність грунтів на пересіченій місцевості.

По-друге. В холодну зиму та спекотну чи весняну ожеледицю, джип з хорошою підвіскою і приводом 4WD, доставить вас в будь-який пункт призначення, чи то село, чи то гірська місцевість, де може проїзд шляху до місця роботи або вашого будинку. Джип дарує вам гарну незабутню повноту відчуттів при водінні і стиль в купе з простотою управління .

Також не варто забувати, що позашляховик добре використовувати в міському типі місцевості. Водіння цими універсалами дасть вам незабутні відчуття простоти і легкості управління. Хороший місткий багаж здатний витримати фактично будь-який вантаж і зберегти його на довгий час. Впевнено дозволяєяет себе відчувати хороший, потужний двигун з видатним кліренсом. Єдиний мінус, що в багатьох містах, вони не виділяються як на бездоріжжі. До них доречно приробити фразу "Мауглі в міських джунглях". В Україні всі знають про те, які дороги. Завжди ведуться на дорогах ремонти, в наслідок чого доводиться шукати обхідні шляхи і в цьому позашляховик вам допоможе знайти шляхи виходу з цієї ситуації. З такими проблемами джип стане чудовим другом, навіть при їзді через перешкоди.

У джипах використовуються схожі конструкції, що і в спортивних машинах "Ралі", де у випадку зіткнення з об'єктами, машинами, ця конструктивна рама може прийняти удар на себе і захистити водіїв, а також пасажирів від загроз зіткнення і травм. Вірячи статистики, за ДТП в джипах у випадку зіткнення виживають набагато більше людей, ніж в легковому автомобілі - і це добре.

Широкий діапазон застосування робить джип просто незамінним.Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО