ЗАКАЗАТЬ АВТО
38391 63 0

Види кузова автомобілів

В даний час в автопромисловості існує багато різновидів кузовів, такі як лімузин, вагон, кабріолет, купе, універсал, джип, седан та хетчбек. Найпопулярнішими вважаються останні чотири. Про них і поговоримо.

Седан - класична модель автомобіля, зазвичай 4-дверна, з класичним багажником щодо невеликої місткості. Зовсім нещодавно, років 20 тому, випускалися в основному автомобілі тільки з таким кузовом.
кузов седан
Хетчбек - більш сучасна модель кузова набагато більшої місткості, ніж седан. Це досягається за рахунок укороченого заднього звису, тому довжина хетчбека менша довжини седана. Зазвичай хетчбек має 3 або 5 дверей. При наявності великого числа родичів або друзів не варто купувати 3-дверну модель, будуть виникати труднощі при посадці в салон, особливо на заднє сидіння. Зараз автомобілі з таким кузовом поступово витісняють класичні седани.
кузов хетчбек
Універсал - автомобіль з підвищеною місткістю, значно довше хетчбека. Розташування задньої двері зазвичай практично перпендикулярно землі. Кількість дверей - 5. При складених задніх сидіннях можливе збільшення багажника в кілька разів.
кузов універсал
Джип - автомобіль підвищеної прохідності або позашляховик. Відрізняється підвищеним комфортом і великими габаритами. Існують джип-седан, джип-універсал і джип-хетчбек.

кузов джип

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО