40988 5 2

Вид на проживання в Латвії

Отримання ВНП в Латвії дає можливість громадянину будь-якої іншої країни перебувати в Латвійській Республіці (а також в зоні країн, які уклали Шенгенську угоду) протягом 5 років. Сам вид на проживання може бути тимчасовим або постійним і дозволяє подати прохання не тільки одній особі, але і членам її сім'ї (чоловіка або дружини, а також її неповнолітнім дітям та особам, які знаходяться у неї на утриманні).

Підстав для отримання виду на проживання в Латвії є кілька. Один з них - це придбання нерухомого майна. Популярно оформлення великої позики, що розміщуються в якому-небудь з латвійських установ по кредиту строком не менш ніж на 5 років. Інвестування коштів у бізнес, розміщений на території Латвії, - досить вагомий аргумент для отримання виду на проживання. Однак, як і попередні вигляди підстав, цей також має ряд застережень.

ВНП у Європі - вид на проживання в Латвії


внж в європі, вид на проживання

Якщо ви маєте намір отримати вид на проживання в Латвії, ми допоможемо вам пройти через всі наявні перешкоди. Наші фахівці допоможуть вам знайти вагомі підстави для того, щоб залишитися в Латвійській Республіці. Весь перелік основних документів, необхідних для подання запиту на вид на проживання в Латвії, ми не тільки надамо вам, але і допоможемо зібрати.

Є низка причин для відмови в отриманні виду на проживання. Не ризикуйте, звертайтеся до професіоналів, і подібна проблема точно не торкнеться вас.

ВНП в Європі - це майбутнє для Вас і Вашої родини.

 


КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО