ЗАКАЗАТЬ АВТО
46130 82 1

Тягачі з Європи: плюси і мінуси в порівнянні з вітчизняними пропозиціями

 

Сідельні тягачі - це багатофункціональний пристрій, який використовується в багатьох промислових галузях. Завдяки приєднанню напівпричепа така техніка дозволяє швидко доставити будь-які вантажі за призначенням. Чим же тягачі з Європи краще аналогічних пропозицій з Росії, України, і що ж потрібно для їх покупки?

Одним з ключових параметрів, на які найчастіше звертається увага, є вартість. Адже бажана покупка повинна відповідати бюджету її майбутнього володаря. Саме з цієї причини багато компаній віддають перевагу техніці з Китаю або ж вітчизняним бо пропозиціями. Ось тільки потрібно рівнятися не на початкову ціну, а на суму всіх витрат з урахуванням покупки, і подальшого обслуговування.

Значним недоліком, яким володіють сідельні тягачі з Європи, є тривала доставка. На прожидание придбаної техніки знадобиться кілька тижнів. От тільки важливо визначитися, що ж зручніше і вигідніше: почекати приїзду техніки менше місяця, але в подальшому не мати з нею жодних проблем і складнощів, або купити один з вітчизняних варіантів, але з додатковими витратами на ремонт і відновлення. Адже європейські тягачі експлуатуються у відмінних умовах, завдяки чому довгий час можна не турбуватись про їх поломці або виході з ладу.

Що стосується функціональності, то в цьому сідельні тягачі з Європи також займають лідируючі позиції. Вони легко справляються з транспортуванням будь-яких вантажів і радують своєю практичністю. Якість такої техніки взагалі вище всіх похвал.

Придбати ж транспорт в Європі можна як самостійно, так і через надійного посередника. Другий варіант більш зручний, так як дозволяє застрахувати себе від будь-яких труднощів і непогодженостей у процесі укладання угоди. Безумовно, самостійна покупка може бути більше вигідною за вартістю, от тільки існує ризик, що в результаті або бажаний товар не відповідатиме очікуванням, чи потрібні додаткові витрати. Нерідко через обману нечесних продавців спроба купити тягачі закінчується невдачею. Співпрацюючи ж з компанією, яка протягом тривалого часу займається купівлею і транспортуванням сідельних тягачів з Європи можна не сумніватися, що транспорт буде доставлений в строк.

Якість німецької та європейської техніки не викликає сумнівів. З цієї причини має сенс почекати, але купити дійсно надійний і практичний сідельний тягач, з яким тривалий час не виникне жодних проблем.

 


 

 

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО