ЗАКАЗАТЬ АВТО
40838 4 6

Топ-10 автомобілів з низькою витратою палива

Багато хто при виборі автомобіля зазвичай цікавиться витратою палива, особливий наголос робиться на марки дорогих автомобілів.

Lexus CT200h, використовує два двигуна одночасно і витрачає менше шести літрів на сотню кілометрів, обладнаний комбінованим агрегатом, що складається з бензинового двигуна і електродвигуна. Потужність в купе дорівнює 134 кінським силам. Автомобіль важить півтори тонни.

купити лексус Lexus CT200h

Ford Fusion Hybrid «Mondeo» не має дилерської мережі в Україні, постачають за індивідуальним замовленням з Америки. Витрата бензину становить 5 літрів на сотню кілометрів, агрегат комбінований, спільна потужність обох 188 кінських сил, безступінчата коробка передач, електронна.

купити Ford Fusion Hybrid «Mondeo»

Toyota Prius V, не дуже популярна в Україні, двигун також відноситься до гібридного і з'їдає бензину приблизно шість літрів, має сумарну потужність 134 коні. Розганяється за 10 секунд.

купити Toyota Prius V

Toyota Camry Hybrid, не поставляється дилерами, замовляють через компанію та сплачують мито на митниці, або ввозять самостійно. Гібридний двигун, потужний, бензиновий, на сто кілометрів витрачає трохи менше шести літрів, ховає в себе 200 коней, розвиває швидкість за 7 секунд.

купити Toyota Camry Hybrid


Ford C-Max, не постачають через дилерів, самовивіз цієї машини. Двигун бензиновий і така ж трансмісія, витрачає 5 літрів, потужність 188 кінських сил.

купити Ford C-Max


VW Jetta гібрид, не має офіційних постачальників в Україну. Гібридний двигун турбований, чотирьох циліндровий і електродвигун, з загальною потужністю 170 кінських сил, має автоматичну коробку передач з двома зчепленнями. Витрата бензину трохи більше п'яти літрів на сотню кілометрів.

купити VW Jetta гібрид

Honda Civic Hybrid, женуть своїм ходом чи через фірму DIZELAVTO. Гібридний двигун і бензиновий працюють разом, від цього витрата палива не збільшується, під капотом вмістилося всі 93 коні.

придбати Honda Civic Hybrid


Toyota Prius женуть самі або замовляють з Америки модель економна, з гібридним агрегатом, який витрачає менше п'яти літрів на сто кілометрів, потужність обох двигунів 135 конячок. Має безступінчасту коробку передач.

купити Toyota Prius


Toyota Prius З, бажаючі можуть замовити з Америки. Машина невелика, вживає менше п'яти літрів, двигун бензиновий і електропровідний, їх тандем дорівнює 100 кінським силам.

купити Toyota Prius З

Honda Insight з гібридним двигуном потужністю обох 98 сил. Хоч у них і парна робота бензину споживають майже 5 літрів на сотню кілометрів. Українські покупці мріють купити економічний і практичний автомобіль.

купити Honda Insight

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО