41931 30 4

Послуги митно - брокерської компанії

Наша компанія займається наданням митно - брокерських послуг. Наші співробітники - це досвідчені митні брокери, які допоможуть вам правильно оформити документи на перевезення товару, проведуть безкоштовні консультації, допоможуть залагодити всі конфліктні питання з представниками митних органів, підкажуть як правильно провести оподаткування товару. Деякі комерсанти і підприємці займаються оформленням митного вантажу самі, намагаючись заощадити на послугах брокера, але допускають багато помилок, не знають усіх тонкощів оформлення документів, що може призвести до неправильного оподаткування товару, можуть зірватися встановлені строки навантаження і вивантаження товару, в кінцевому рахунку це призведе до стягнення штрафних санкцій. В Україні митні закони дуже складні, постійно змінюються, тому правильно і вчасно оформити документи, можна тільки за допомогою досвідченіх митних брокерів.

Деякі клієнти просто не знають, що існує служба митних брокерів, яка за не велику суму вирішить всі питання з оформлення митних документів. Давайте детальніше розповімо про те, хто ж такий митний брокер і які функції він виконує?

митний брокер

Митний брокер

 

Від імені митного брокера виступає компанія, яка займається швидким оформленням митних документів, представляє клієнта в суді щодо спірних питань. Компанія виконує всі дії на законних підставах, митні операції проводяться від імені компанії, але оплачуються клієнтом. Компанія, перед початком роботи, становить з кліентом юридичний договір. За цим договором митний брокер виступає в якості посередника між відправниками вантажу, одержувачами вантажу, перекладачем і митними органами. Митний брокер може виконувати більш розширений об'єм роботи, за бажанням клієнта, він може отримувати висновки експертів, проводити оплату митного податку, проводити сертифікацію товару, отримати дозвільні документи на перевезення товару. Компанія має у своєму штаті досвідчених фахівців зі стажем, має ліцензію на свою діяльність.

В Україні митне законодавство дозволяє компанії займатися митно - брокерськими послугами тільки тоді, коли з компанією договір складено і видано свідоцтво декларанта, тільки в цьому випадку підприємство допускається до декларування. У компанії всі співробітники повинні мати свідоцтва кваліфікації, які дозволяють проводити декларування. Митний брокер - це робота серйозна і відповідальна, адже кожен зітрудник компанії відповідає за правильне і своєчасне оформлення документів, своєчасну оплату податку.

 

На збір та оформлення митних документів виділяється певний проміжок часу. У цей термін потрібно встигнути зібрати і оформити всі потрібні документи, тому про пошук митного брокера потрібно потурбуватися заздалегідь. У світі торгівлі і бізнесу, дуже важливо, швидко і своєчасно провести операції з товаром. На Україні ціна товару може вирости в кілька разів, за рахунок великого оподаткування, хоча товар був завезений за дуже низькою ціною. Затримка оформлення митних документів призводить до накладання штрафних санкцій, робить товар дуже дорогим і збитковим. Підприємець не тільки понесе великі збитки, але і може розоритися, тому краще заздалегідь домовитися про послуги митного брокера, який за помірну винагороду, допоможе швидко і юридично правильно оформити митні декларації, отримає дозвіл на ввезення чи вивоз товару. За допомогою митного брокера можна розрахувати всі майбутні витрати, платежі та витрати. У коло обов'язків компанії входить ряд послуг - це декларування перевезених товарів, правильне складання супровідних документів. Митний брокер повинен у встановлений строк надати митниці всі оформлені документи на товар, інші відомості. Брокер, на першу вимогу працівників митниці, показує товар, що перевозиться. Правильно оформлені супровідні документи допоможуть підприємцю швидко і оперативно перевезти не одну партію товару, що сприятливо позначиться на оподаткуванні товару, на кінцевій його вартості. Вибравши перевіреного митного брокера, можна спокійно займатися своїми справами, а оформлення митних документів довірити йому.


 

КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО