39534 18 3

Митне оформлення

Основний напрямок діяльності компанії - митне оформлення вантажів на митниці України. Наші брокери допоможуть оформити будь-який вантаж: від медикаментів і продуктів харчування до автомобілів і побутової техніки. Ми зможемо представити ваші інтереси в будь-якому з регіонів України.
За час діяльності компанії понад ста українських підприємств стали нашими клієнтами. Кращим же доказом професіоналізму агентів нашої компанії є оформлення 90% заявок за один робочий день. Ми допоможемо в отриманні всіх супровідних документів, необхідних при експорті або імпорті вантажу. Також юристи нашої компанії проконсультують Вас про всі нюанси українського Митного кодексу.
Всі наші співробітники пройшли навчання в митних органах і підтвердили професійний рівень, отримавши ліцензію на заняття митним брокерством. Великий досвід роботи брокерів нашеї компанії і їх професіоналізм - це запорука швидкого і якісного оформлення вашого вантажу в митних органах України.

Дізнатися зараз: Вартість розмитнення вантажів, товарів

митне оформлення, митне оформлення вантажу

Митне оформлення вантажу на митниці

Митним кодексі України записано: «Митне оформлення вантажу - це виконання всіх формальностей для випуску з країни або ввезення в країну товарів або транспортних засобівтб, призначених для комерційного використання». На практиці це Положення являє собою:
- оформлення митної декларації,
- надання вантажу для огляду,
- надання супровідних документів на вантаж,
- сплата митних зборів,
- виконання законодавчих норм у сфері нетарифного регулювання.
Але за зовнішньою простотою оформлення вантажів ховається багато складнощів, пов'язаних із застосуванням на практиці Положень Митного кодексу України. А помилки, допущені при оформленні документів на вантаж, можуть викликати серйозні наслідки, серед яких не тільки штрафи або конфіскація, але й кримінальна відповідальність.
Якщо в штаті вашої організації немає кваліфікованого спеціаліста по роботі з митницею або ви тільки починаєте зовнішньоекономічну діяльність, то оформлення документів варто довірити митним брокерам-професіоналам DIZELAVTO.

 

 


 

КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО