ЗАКАЗАТЬ АВТО
38686 43 2

Кращі автомобілі Німеччини

Всі чудово знають, що Німеччина славиться своїми авто - вони самі прогресивні, самі надійні, найбільш технологічні, найприємніші, найбільш... перелік можна продовжувати, однак це буде суб'єктивне уявлення. Не варто втрачати і той факт, що німецькі серійні машини одні з найдорожчих. І тому в Німеччині машини "самі-самі", то і контроль до них значно вищий. Як вже склалося.

В Німеччині легковий транспортний засіб відправляється на серйозний технічний контроль після 3-х років роботи, потім відвідує станцію раз у два роки. У Випадку, якщо брати врозріз статистику, то професіонали, які працюють в ТО, «таврують» кожен п'ятий автомобіль, який приходить трирічний вік. І так виходять щорічні рейтинги.

Два роки поспіль у рейтингу лідирують Porsche 911 та Toyota Prius. Toyota Prius виявився кращим автомобілем в трирічному діапазоні. Далі йдуть Mazda2 і Toyota Auris. Потім виходять Porsche Boxter/Cayman, VW Golf Plus, Ford Fusion, Toyota Corolla Verso, Mazda3, Opel Agila і Suzuki SX4. Разом у першій десятці опинилися 3 німецьких марки, 6 японських і 1 американська. Цікавим видається той факт, що в десятку не потрапили французькі машини, італійські та корейські. Зате вони опинилися у списку найбільш ненадійних триліток: Kia Sorento, Peugeot 407, Alfa Romeo 159, Citroen C4, Hyundai Atos, Hyundai Santa Fe, Citroen C5, Fiat Panda, Renault Escape і поганий результат виявився у Dacia Logan.

А от у списку надійності автомобілів старше 9 років начальником виявився Porsche 911 (996 кузов). Далі слідують: Toyota RAV4, Toyota Yaris, Toyota Avensis, Mazda MX-5, Mercedes-Benz SLK, Toyota Corolla, Suzuki Vitara, Mercedes-Benz S-Class, Honda Accord. Найгіршими виявилися: Opel Zafira, Mercedes-Benz E-Class, VW Passat, Fiat Punto, Citroen Berlingo, Alfa Romeo 156, Fiat Bravo/Brava, VW Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy і нікчемним виявився Ford Ka.

Як бачимо, японці «обіграли» німців на їх полі, тим не менш, довіряти чи не довіряти рейтингам - справа власне.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО