ЗАКАЗАТЬ АВТО
38425 1 3

тягач Рено - надійність, не викликає сумнівів

Рено - це виробник, візитною карткою якого стала дивовижна міцність створюваних моделей. І тягач рено не виняток, адже не дарма ж він успішно підкорив як європейський, так і вітчизняний ринок. Чим же знамениті вироби цієї компанії?

рено преміум купити

Практично всі моделі Рено відрізняються простотою вигляду. Строгі чіткі лінії, дуже схожі в більшості варіацій, вони стають вибором тих, для кого на першому місці не краса, а надійність. А ось в цьому вони не тільки не поступаються, а й навпаки, значно перевершують більшість аналогів.

Порадує подібний автопарк і турботою безпосередньо про водіїв, завдяки чому і тривалі поїздки будуть комфортними. Простора кабіна дозволяє, і отдохнуть від довгого шляху, і навіть поспати. До того ж можна розташуватися з максимальним зручністю - місця вистачить і для всіх необхідних речей. Суворий російський клімат також не стане істотною проблемою, адже виробники попіклувалися про те, щоб забезпечити термоізоляцію кабіни.

Порадує такий тягач і відмінною керованістю, незважаючи на свої значні габарити. Творці зробили все можливе для того, щоб домогтися оптимального результату: по можливості знизити вартість, а також забезпечити зручність і простоту управління. І з урахуванням того, що тягач Рено Преміум став, мало не одним з найбільш затребуваних придбань серед вітчизняних споживачів, то можна з упевненістю сказати, що виробникові вдалося реалізувати задумане.

Що ж стосується безпосередньо експлуатації тягача, то в цьому плані складнощів не виникає. Запчастини не дорогі, їх можна замовити з Європи, так і купити в Росії, а тому ремонт не зажадає заоблачних фінансових вкладень. Та й не так вже він часто потрібно для подібної техніки, особливо, якщо своєчасно проводитися технічне обслуговування, а власник слідкує за змістом автопарку в чистоті і порядку.

Більш ніж простий дизайн Рено з лишком окупається ретельно продуманою і оснащеної всім необхідним кабіною, а також високою якістю тягача. Такий транспорт не підведе свого власника в неочікуваний момент, і навіть через роки порадує відмінною роботою. Ціна ж цілком вигідна і доступна, до того ж якщо порівнювати з аналогічними по вартості вітчизняними моделями, то європейські варіації сідельних тягачів значно перевершують як надійності, так і по функціональності.


Контакти для замовлення тягачі з Європи:

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО