39262 7 2

Ремонт шин по німецькій технології

Ремонт пробою (наскрізного і внутрішнього пошкодження корду) шини, незалежно від складності, йде за німецькою технологією, яка називається REMA-TIP-TOP, він займе не більше доби. Безпосередньо ремонт шини займає: для сільськогосподарської техніки - 6 годин, для легкових автомобілів - 2 години, для вантажних авто - 4 години, решту часу витрачається на сушіння і вулканізацію в природних умовах (температура плюсова).

ремонт шин

КОНТАКТИ:

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Ремонт покришок і камер по REMA-TIP-TOP технології:

 

Використання сучасної REMA-TIP-TOP німецькою технологією передбачає застосування холодної вулканізації. Ремонт камери за допомогою технології полягає у застосуванні звичайних латочок, на які наноситься особливий клей. В той час, коли відбувається з'єднання з клеєм, відбувається не вимагає використання вулканизатора холодна вулканізація. Процес займає всього десять хвилин, а клей Tip Top визнаний одним з найнадійніших.

Всім автомобілістам без винятку хоча б раз у житті доводилося ремонтувати шини власного автомобіля.

Здається, що все продуже просто - достатньо приїхати в шиномонтаж і провести ремонт. Але є деякі нюанси.

Якісним ремонтом можна назвати лише застосування інструкцій і технологій ремонтних матеріалів, а саме, REMA TIP-TOP (виробництво Німеччина).

ремонт шин

Чим тоді відрізняються сервіси один від одного, якщо технологія ремонту шин одна і та ж?

Відповідь криється в самому питанні.

найкращим є той сервіс, який дотримується всіх технологій і інструкцій ремонту шини чітко.

Простіше кажучи, кваліфікований монтажник-ремонтник ні в якому разі не буде ризикувати життям пішоходів, автомобіліста і інших учасників руху, і не запропонує ремонт пошкодження, вважається неремонтопридатних.

Тїм не менше, знайдеться безліч шиномонтажних майстерень, пропонують відновити шину, застосовуючи будь-які засоби, але вони наперед говорять клієнтам про те, що гарантії на роботу не дається, чека, що підтверджує ремонт у майстерні, теж не буде.

Через це, шановні автолюбителі, будь ласка, звертайтеся в професійні шиноремонтні сервіси, тільки вони гарантують високу якість робіт і збереження на початковому рівні робочих характеристик шин.

Хорошим майстром можна назвати того фахівця, який переконав вас у тому, що є необхідність заміни покришки, а не той, хто з готовністю погодився залатати дірку.

Наша компанія прагне не заробити якомога більше грошей, а підвищити безпеку пересування клієнтів за допомогою кваліфікованого обслуговування і грамотних консультацій.

Використовуючи матеріали виробництва Німеччина і REMA TIP-TOP технологію, є шанс здійснювати ремонти, незалежно від їх складності, виключаючи пошкодження, чий ремонт моможе призвести до різкого обмеження експлуатаційних характеристик шин.

Інакше кажучи, ми займаємося тільки тими ремонтами, які нададуть можливість клієнту довгий час насолоджуватися безпечною їздою і управлінням на власному авто.

Для того щоб отримати якісний і довгостроковий результат, ми використовуємо тільки справний інструмент. Особлива увага приділяється робочого місця - воно завжди охайний і чистий.

Останній аспект є значущим і безпосередньо впливає на якість проведення робіт:

Бруд і пил, що потрапила між покришкою та латкою, що можуть негативно вплинути на результат - рано чи пізно може відбутися відшарування пластиру, за допомогою якого проводиться ремонт.

Крім іншого, неправильно проведена зачистка місця ремонту також може призвести до подальшого відшарування ремонтного пластиру, якщо швидкість буде високою.

Якщо майстер економить на спеціальному складі, який підвищує зчеплення шини і ремонтного пластиру, або просто забуває про нїм, це призводить до витоку повітря і втрати тиску в покришці, а також її швидкого виходу з ладу.

Ремонту шин варто приділяти пильну увагу, адже покришка являє собою єдину точку зчеплення автомобіля і дороги. Звертайтеся до професіоналів, так як безликі майстерні не можуть надати жодних гарантій, крім усних запевнень в тому, що результат вас порадує і все буде добре.

Ви зацікавлені в результаті? Все буде прекрасно лише в тому випадку, якщо будуть повністю дотримані сучасні технології для ремонту і використані якісні не прострочені матеріали. Зробіть правильний вибір, і ваш автомобіль залишиться задоволений! Не економте на власній безпеці!

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО