38679 1 1

ЗАКАЗАТЬ АВТО

Розбирання опель

Переваги використання розбирання Опель.Практика багатьох водіїв,які володіють моделями відомої німецької марки «Опель», показує,що одним з найкращих варіантів заміни зношених деталей є розбирання авто.Він дозволяє не тільки відновити працездатність свого транспорту, але й оновити деякі запчастини – особливо, якщо ця машина випущена пізніше вашою. При цьому вартість послуги набагато нижче придбання деталей у офіційних дилерів,а всі вони є оригінальними,а,значить,мають і високу якість.

Переваги авторозбірки:
На розбиранні ви купуєте оригінальні запчастини,наприклад навіть різниця в якості лобового скла велика між оригіналом і китаєм або в'єтнамом.Розглянемо переваги покупки запчастини на розбиранні докладніше.Серед них можна назвати:

Ціну,нерідко в 2-3 рази нижче в порівнянні з покупкою запчастини у дилерів і навіть в інтернет-магазині. Тим більше що купівля онлайн може призвести до отримання товару китайського виробництва і такої ж якості,
Доступність. Знайти потрібну комплектацію «Опеля» відповідної моделі досить просто, а асортимент не поступається магазинного,Марантию якості.Адже розібрані машини часто приходять прямо з Німеччини,відповідно,і запчастини будуть не китайськими, а оригінальними, німецькими.
Крім того,розбирання Опель дозволяє отримати рідкісні деталі, які важко знайти на ринку.А ще у вас є можливість купити ціле авто, призначене для розбору і продається вже не як транспортний засіб, а як металобрухт. Вартість машини, в залежності від моделі, стану і року випуску, також може бути в 2, 3 і навіть 4 рази вигідніше порівняно з замовленням комплекту деталей у дилерів.
Хоча, якщо мова йде про машину з неушкодженим контрактним двигуном,її ціна достатня висока, так як сам силовий агрегат помітно збільшує вартість машини. І, якщо потрібно замінити не його, вигідніше придбати машину по частинах.

Вигода від покупки деталей розібраних авто:
Скориставшись послугами розбирання опель,можна знайти в таких компаніях і популярні моделі на розбір Опель астра H,і рідкісні – типу Monza і Agila. Хоча останні, можливо, доведеться привозити на замовлення, і обійдуться вони дорожче. Однак покупка запчастини у дилера вимагає ще більшої суми – якщо деталь взагалі буде в асортименті, так як для моделей, знятих з виробництва, випуск деталей через деякий час теж обмежують і припиняють. І вашим шансом може стати тільки авторазбор.
Особливості розбирання опель:
Кожна розбирання «Опеля» унікальна. І, завдяки тому, що машина має свої особливості, ступінь зносу або поломки певних деталей, ціна запчастин може знижуватися і підвищуватися. Важливим фактором при цьому є професіоналізм і досвід розбирач, знімають і оцінюють запчастини. При цьому продаж вигідна для всіх:
для власника машини, який в іншому випадку здав би її в утиль,
для майстерні або сервісу, мають свій відсоток від розбирання,
для клієнта, а іноді і для декількох, які отримують і рідкісну деталь, і економію, і, що теж важливо, зменшують кількість наступних ремонтів.
А ще авторазборы швидко стають популярними.І навіть товариство отримує від їх існування певну користь,позбувшись від проблеми утилізації авто.


Замовити авто :

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО