38404 1 1

ЗАКАЗАТЬ АВТО

Розбирання Мерседес

"Mercedes-Benz" –легенда автомобільної промисловості.Заснований в 1926 р. налічує тисячі представництв по всьому світу і 130 тис. співробітників у своєму штаті.Вони роблять комфортні легкові авто,паркетники,джипи, тягачі,важку техніку та багато іншого.

З моменту заснування і донині випустили безліч моделей марки Мерседес.Як нові так і старі авто потребують ремонту і реставрації,іноді навіть у відновленні.У цій статті поговоримо про розбирання Мерседес.

Людина якій треба ремонтувати або восстановлять після дтп свій автомобіль завжди розглядає і прораховує багато варіантів,від покупки запчастин і агрегатів до покупки автодонора для свого авто.Нижче разьясним чому краще всього брати ціле авто.

Чому розбирання мерседес вигідно?

-Авто на розбірку коштує в 2-3 рази дешевше ніж ваше.

-що Залишилися після розбирання запчастини,завжди можна розпродати через інтернет або здати на шрот,тим самим повернувши собі частину грошей.

-Купуючи авто бу,Ви отримуєте набір якісних запчастин в зборі,з можливістю перевірити справність автомобіля і агрегатів самому,на відміну від покупки запчастин розбирання мерседес.

Наприклад:

Беремо Sprinter 316 з мотором 2.7 TD.Авто з Англії,купуємо за 3000$.

Розбираємо і продаємо.Ціни: мотор – 1800 дол,коробка – 900,

паливна система – 600. На цьому авто вже окупилося,далі продаємо мости,кузовщину,колеса,салон і тд.Рахуйте самі.Отримуємо наочну картину як можна заробити на розбирання мерседес.

Щоб продати дорожче-треба купити дешевше,але не завжди получається.Підкажемо як і де це можна реально зробити на практиці.Інтерніт аукціони з продажу авто,такі як: copart.co.uk/ebay.uk/allegro.pl. Шукаємо потрібний авто бу на аукціоні,знаходимо,робимо через нашу компанію ставку і торгуємося за авто в режимі онлайн.Якщо Вас влаштовує ціна - купуємо.Остається тільки доставити і розібрати авто на запчастини.Можна також вибрати потрібне авто на звичайних сайтах європи і залишити замовлення на його доставку.Нагадаємо що стан авто за кордоном набагато краще ніж у нас,це пов'язано з тим що у таких країнах,як :Німеччина,Англія,Голландія платять за обслуговування авто,за час,по часова оплата.Відповідно якісніше ремонтрируют автомобілі.В основному авто з англії приходять до нас з низьким пробігом і відмінною ходової,пов'язано це з тим,що люди в цій країні в основному зайняті постійною роботою на місці і мало їздять,також це острів,на якому не так багато автобамов.Автомобілі не бачать бездоріжжя і поганих доріг,в основному їздять по місту.

Підводячи підсумки Ми бачимо всі вигоди від розбирання мерседес і купівлі таких автомобілів з-за кордону.

Замовити авто з Європи:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО