40240 0 0

Розмитнення авто 2015

Актуальність

Розмитнення автомобілів в Україні і правильна калькуляція митних платежів дуже актуальна тема на сьогоднішній день.Так як дуже важко порахувати самому вартість розмитнення та постановки на облік автомобіля з-за кордону то нашій країні слово «розмитнення» викликає як правило багато питань до цього процесу і негативні емоції.Щоб розібратися який автомобіль вигідно таможить,а який ні,треба провести багато розрахунків.

Наприклад митні брокери вважають розмитнення авто відштовхуючись в основному від ціни автомобіля,об'єму двигуна,року виробництва,типу палива.На підставі цього підраховують Ввізне мито,акцизний збір і ПДВ.

найпростіший спосіб на сьогодні з'ясувати ціну розмитнення авто,це скористатися «митним калькулятором».Другий спосіб – звернутися за консультацією до митному брокеру.

Розмитнення автомобілів проводиться на Фірму (юр.особа) або Фізична особа :

Розмитнення на фіз. особа (плюси і мінуси)

можна контролювати весь процес самому

дешевше розмитнення,якщо є дефекти по техстану авто

-черги на митниці

-обмеження щодо розмитнення авто на себе (до 2х авто на рік)

-велика ціна на розмитнення нових авто

Розмитнення на Фірму (плюси і мінуси)

Швидко і якісно за Вас проведуть купівлю та оформлення всіх паперів фірми які займаються автомобілями та їхнім імпортом.

Купівля та розмитнення займе мало часу (2 – 3 дні)

Швидке отримання покеті документів для реєстрації авто ( довідка-рахунок,сертифікат соответственності,транзитні номери).

У підсумку виходить що якщо працювати через фірму,то процес займе набагато менше часу,зусиль та затрат,ніж займатися цим самому.

Також слід пам'ятати що найдешевші варіанти автомобілів з-за кордону не завжди виправдовують себе в реальності,за цього варто дивитися при пошуку на середню ціну автомобіля на сайті.

КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО