ЗАКАЗАТЬ АВТО
58937 132 10

Розмитнення кузова - що це?

Автолюбителі України можуть радіти, адже 31-го травня 2012 року було знято заборону на розмитнення кузова, що ввозиться на територію країни з метою його заміни. Пункти 9 і 37 у «правилах реєстрації транспортних засобів» зазнали важливих змін, зробивши можливою реєстрацію легкового автомобіля з заміненим кузовом від авто іншій серії або навіть моделі.

розмитнення кузова в Україні

Кому це може бути цікаво розмитнити поагрегатно?

Припустимо, у нас є документи на зареєстроване в Україні авто, але воно не підлягає ремонту (після аварії, згоріла тощо). У такому разі можна відправити його на розбирання, продати в такому вигляді «за копійки» або ж легально привезти і розмитнити цілий кузов - так звана "розмитнення кузова або поагрегатне розмитнення" , продовжуючи насолоджуватися усіма плюсами особистого транспортного засобу.

Якщо у Вас немає документів на авто, то ми допоможемо Вам їх знайти.

Приклади розмитнення кузова ( сюди входить: українські документи на авто, розмитнення кузова ) Від Вас тільки авто куплене в Європі.

Volkswagen Passat b5 2003r. універсальний 8500$

BMW 525 2003r. 8500$
BMW X5 2005r. 13500$

Mersedes-Benz w210 e-class 2003r. 8500$
Mersedes-Benz 320 w211 e-class 2003р. 10500$

Audi a6 c5 універсальний 2003r. 8500$

 

Заміна кузова - відносно важкий і витратний процес. Зважте всі «за» і «проти»

 

розмитнення кузова авто, авто під документи

Радимо Вам порахувати витрати на купівлю, розмитнення і установку нового кузова, адже часом це виявляється економічно невигідним рішенням. Дане питання не вирішується «по ходу справи» і до нього треба підійти дуже відповідально. Щоб не здійснювати найбільш поширені помилки, ми дамо Вам деякі поради, засновані на особистому досвіді:

1. Найчастіше розмитнення кузова старого автомобіля несе в собі малу вигоду, чого не скажеш про 10-літніх «німцях» преміум-класу. Наприклад, Ви зможете змінити шкуру» своєму згорілого BMW E39 (року так 2000) на кузов авто нового покоління. Під нього можна завезти БМВ 5 серії (Е60) 2008 року випуску . Допускається перехід вперед на два покоління ( Марки авто - тільки Ауді і Фольксваген ).

2. Заміну кузова можна зробити лише на легковому автомобілі, який стоїть на обліку. Пам'ятайте, що поставити на облік «металобрухт» із документами, але без двигуна - дуже трудний процес. Тому спочатку розбираємося з цим питанням, ну а потім вже займаємося іншими, пов'язаними з купівлею, розмитненням і установкою нового кузова.

 

3. Не рекомендуємо намагатися робити цей захід, якщо ТЗ має номер не тільки на кузові. При ввезенні на територію України авто «як кузов», Вам доведеться доплатити ще й за розмитнення шасі або ще який-небудь частині, яка має цей номер.

 

4. Ви вільні вибрати будь-який колір і майже будь-який рік випуску майбутнього кузова, але з однією умовою: заміна можлива на кузов з роком випуску в межах наступної моделі авто. Ввозячи кузов з двигуном, Ви також зможете використовувати останній, але тільки після оформлення переобладнання транспортного засобу в МРЕВ.

 

5. Ми не радимо змінювати тип кузова автомобіля плані (наприклад поміняти седан на універсал). Вся справа в тому, що це досить скрутний процес як у фінансовому, так і в юридичному, але і тут є свій плюс: у подальшому можна буде встановити більш потужний двигун.

Коротко як відбувається замовлення на розмитнення кузова

 

Авто купується, привозиться на кордон з Польщею. Там його розбирають .

Далі провозять окремо кузов і запчастини , розмитнюють.

В Україні збирають, робимо всю необхідну документацію для постановки на облік.

Терміни - до 1 місяця.

 

 

Сподіваємося, що в цій статті ми змогли відповісти на питання, що Вас цікавлять, і переконати в доцільності покупки кузова автомобіля з закордону. Ви завжди можете зв'язатися з нами і обговорити всі деталі.

 


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: Skype: dizelavto

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО