51951 93 9

Розмитнення комерційних автомобілів

Останнім часом все більше зацікавлених осіб здійснює придбання комерційного транспорту (автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів тощо) за кордоном. Будь-який вантажний автомобіль, куплений в іншій країні, необхідно розмитнити, і для цього необхідно провести ряд процедур.

Машину необхідно зняти з обліку в поліції, потім нотаріально оформити купчу, дарчу або отримати рахунок-фактуру, якщо потрібно розмитнення комерційного транспорту, придбаного у юридичної особи. Під час транспортування авто в нашу країну на кордоні потрібно пройти митний огляд, внести ввізне мито і заплатити ПДВ. Перераховане - це лише мала частина всього того, що потрібно при розмитненні комерційного транспорту. Необізнаній у цих вимогах людині складно грамотно виконати їх всі, ось чому ми пропонуємо свою допомогу.

Дивіться тут - Митний калькулятор

Розмитнення автобусів, мікроавтобусів

Наша компанія надає послуги з пошуку, оформлення документів, проходження будь-яких оглядів та пригону автомобілів різних типів з країн зарубіжжя. Розмитнення автобусів, розмитнення вантажівок і інших комерційних транспортних засобів - одна із затребуваних послуг, що надаються нашою компанією протягом декількох років. Вся процедура відточена нашими фахівцями по дрібницях. Звертайтеся, і ми розмитнимо для вас будь-який транспорт.

Нагадаємо комерційний авто - це мікроавтобуси, автобуси, пікапи, фургони.


мікроавтобуси, растоможка бусів

Для тих хто хоче купити комерційні авто з Європи відразу в пасажирському варіанті - Рено Кенго, Фіат Добло, Опель Комбо - обсяг 1.3 від 2005 року. Розмитнення 5 600 $.

ВАЖЛИВО! Вантажний варіант набагато дешевше розмитнити. Тому купувати вантажний автомобіль і переробляти в пасажирський або в вантажопасажирський вже в Україні. Є дуже хороші компанії, які займаються переделкой салону мікроавтобусів і допоможуть Вам у цьому питанні.

Приклад розмитнення мікроавтобуса

Розмитнення Фіат Фіоріно

Fiat Fiorino EURO4, 2009 рік, дизель, 55 кВт, 75 к.с.

Розмитнення 1 900 $

розмитнення спринтер

Mersedes - Benz 311 CDI Sprinter, 2008 рік, дизель, 80 кВт, обсяг 2.2 літра

Розмитнення 4 200 $

розмитнення ніссан

Nissan NV 200, 2010 рік, обсяг 1.5 літра, дизель, потужність 85 к.с.

Розмитнення 3 800 $

розмитнення транспортер

Volkswagen Transporter, 2010 рік, обсяг 2.0 літра, дизель

Розмитнення 3 900 $

Volkswagen Crafter, 2008 рік, обсяг 2.5 дизель,максі база, 80 кВт

Розмитнення 3 600 $

Автобазар в Європі:

 

autogidas.lt автобазар в Литві

auto.plius.lt литовська автосайт

mobile.de авторинок Німеччини

otomoto.pl польський автомобільний базар

 Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО