ЗАКАЗАТЬ АВТО
65666 131 12

Розмитнення авто

Підтриманий автомобіль з-за кордону та його розмитнення в Україні

Популярність на підтримані авто з Європи з кожним днем набирає обертів. Дійсно, їх вартість значно нижча нашої, а стан таких автомобілів часом наводить на думку, що ними користувалися тільки по великих святах. Це легко пояснюється рівнем європейських сервісних центрів. Розмитнення в Україні зарубіжного авто має величезний ряд переваг, які також будуть описані в цій статті.

Корисно знати: Розмитнення легкових авто

Що таке розмитнення авто?

Розмитнення авто - це народне сленгове поняття, яке означає сам процес легалізації ТЗ (тут і далі ТЗ - транспортний засіб). Багато вважають, що сам процес неймовірно б'є по кишені, роблячи тим самим купівлю нерентабельною. Мусимо не погодитися з цим судженням! Знаючи всі тонкощі цієї справи, можна легко обійтися малими жертвами» і в подальшому на протязі довгого часу насолоджуватися усіма перевагами європейської якості автомобілів, що були у вжитку. Розмитнення автомобіля з Європи зараз найбільш вигідна - це розмитнення легкових транспортних засобів віком не більше 5 років та комерційних авто ( мікроавтобуси тощо ). Також можливе розмитнити спецтехніку, розмитнити тягачі і фури або зробити розмитнення кузова. Надамо Вам послугу - розмитнення мотоцикла.

 

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

розмитнення авто в Україні

 

Корисно знати: Розмитнення комерційних авто

Так що ж потрібно зробити, щоб вигідно розмитнити автомобіль в Україні?

Спочатку потрібно купити автомобіль за кордоном. Це не складе особливих труднощів, адже ціна на підтримані авто за кордоном на кілька порядків нижче їх середньої ринкової вартості у нас. А ось розмитнити автомобіль в Україні може видатися завданням не з легких, адже саме на цьому етапі якраз і починають виникати проблеми з визначенням віку ТЗ, заповненням форм та іншої паперовою тяганиною. Більш розумно було б довірити цю справу спеціалістом, які знаючи всі нюанси і тонкощі митного законодавства, допоможуть швидко оформити всі необхідні документи. А не покладатися на митний калькулятор в інтернеті. Ми пропонуємо розмитнити авто в Україні в максимально стислі терміни і за подібною ціною. Багаторічний досвід в даній сфері і велику кількість позитивних відгуків від наших клієнтів дозволяє з повною впевненістю судити про наших співробітників як про професіоналів своєї справи.

Розмитнення б/у авто в Україні: вартість

Корисно знати: Митний калькулятор

Транспортується на територію України ТЗ зобов'язана бути зареєстрована відразу ж, тому перед покупкою радимо оцінити майбутню вартість його розмитнення. Слід зауважити, що митні калькулятори в більшості випадків розраховують вартість неправильно (ясна річ, що в меншу сторону). На цю цифру впливає безліч таких показників, як об'єм двигуна, його потужність і тип, вік автомобіля і т.д.

Важливо : митний калькулятор ніколи не видасть реальну суму і тільки справжні фахівці в цій області зможуть більш точно відповісти на дане питання.

Митний калькулятор не може враховувати всі дані про авто - це рік, місяць випуску, кВт, кінські сили, паливо, вага авто, комплектація та інші параметри авто.

Растаможка б/у авто в Україні від «DIZELAVTO» - це завжди вигідно, швидко і зручно!

Автосайти Європи:

autogidas.lt автобазар Литви

auto.plius.lt авторинок в Литві

mobile.de ринок автомобілів в Німеччині

aaaauto.cz продаж авто в Чехії

otomoto.pl оголошення про продаж авто в Польщі


Tel: 38(099) 319-68-75

Tel: 38(067) 740-61-97

Tel: 38(093) 357-73-83

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО