ЗАКАЗАТЬ АВТО
43872 4 4

Розмитнення авто в Україні на фірму: за і проти

Купівля автомобіля за кордоном досить вигідна, а тому варто витратити трохи часу на очікування, але отримати дійсно якісний транспорт. Єдиний недолік - процес розмитнення, що забирає чимало часу і сил. Як же цього уникнути та мінімізувати власні незручності?

Краще всього звернутися в спеціалізовані компанії, які допоможуть забезпечити повний супровід угоди і оформити всі необхідні документи. Адже якщо найголовніша і відповідальне завдання вже виконано - бажана машина пригнана на територію України, то хочеться як можна швидше скористатися новим придбанням, а не втрачати час даремно.
Довіривши цю задачу юридичній особі, можна отримати всі необхідні документи всього за пару днів. Повний пакет буде включати в себе:
Тимчасові транзитні номери
Довідка рахунок
Сертифікат відповідності

Цього буде цілком достатньо, для того щоб зареєструвати що прибуло з-за кордону авто на території України. З отриманими документами необхідно в найближчі 10 днів звернути у МРЕВ ДАІ - будь-яке відділення, і зареєструвати автомобіль.

Звернення до фахівців - можливість уникнути марної трати часу, яке незмінно буде потрібно на підготовку всіх необхідних документів. Купівля авто за кордоном - це просто, головне лише вибрати відповідну компанію, яка забезпечить юридичне оформлення угоди.

Як розмитнити автомобіль в Україні на фізичну особу?

Розмитнити автомобіль, який прибув з-за кордону на себе, тобто на фізичну особу - завдання досить складне. Набагато легше і простіше довірити цей процес фахівцям, адже для юридичних осіб передбачено спрощений варіант оформлення. Які ж за і проти оформлення на фірму, і які особливості слід враховувати?
До переваг першого варіанту можна віднести те, що по вартості ця послуга обходиться набагато дорожче, ніж самостійне оформлення. Єдиний варіант, коли певна економія все ж існує - розмитнення авто, вік якого перевищив 6-тирічна. І при цьому у транспорту обов'язково повинні бути істотні пошкодження - не тільки зовнішні дефекти кузова, але і поломки ходової частини. Якщо ж мова йде про придбання нової машини, то ціна буде досить значна.
При митному оформленні на фірму істотно спрощується процес проходження кордону. Внавряд чи комусь хочеться витратити на це як мінімум 12 годин нескінченного очікування. У той же час розмитнення автомобіля на фірму дозволяє значно скоротити цей термін - процес цілком може зайняти всього півгодини.
Значним недоліком самостійного митного оформлення є і неможливість дізнатися загальну вартість спочатку. Це, як мінімум, не дуже зручно, та й до того ж, може обернутися для власника авто не дуже приємним сюрпризом. При цьому при зверненні до фахівців, всі витрати прораховуються спочатку, що дає можливість бути готовим до подібних витрат. Розрахунок можна зробити і самостійно - в цьому допоможе спеціальний калькулятор розмитнення.
Митне оформлення на фірму не підійде лише тим, хто віддає перевагу сам займатися процесом, не довіряючи цю роботу кому-небудь іншому. В даному випадку все індивідуально, але перш ніж приймати рішення, варто все-таки продумати всі плюси і мінуси, враховуючи і витрачений час, і загальну суму витрат. До того ж, на себе можна оформити не більше 2-х автомобілів за рік, що теж не дуже зручно.
Розмитнення авто на фірму - ідеальне рішення для тих, хто воліє купувати транспорт за кордоном. Переваги на користь цієї пропозиції очевидні: спочатку відома вартість, економиться час, є воозможливість уникнути додаткових витрат. Чи варто займатися цим питанням самостійно - питання риторичне, тим більше що на практиці, години, витрачені на митне оформлення, обходяться набагато дорожче, ніж початкова оплата послуг фахівців.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО