ЗАКАЗАТЬ АВТО
38963 2 4

Перевірка вживаного автомобіля за допомогою інтернету і регістрів

Уживане авто, звичайно, вже було в експлуатації не один рік. Але ж покупець не знає, як саме. А може той самий вподобаний автомобіль був в аварії або реставрувався після утоплення? Часом прихованих сюрпризів буває багато. Чи може він був визнаний таким, що не підлягає ремонту? Якою була ця машина: для навчання, оренди або таксі?

Припустимо, машину, яку ви хочете придбати, привезли з Естонії або Німеччини. Тут вам на допомогу приходить пошук по VIN-коду в інтернеті або ж пошук історії технічного обслуговування. Все це дуже легко зробити. Якщо машину привезли з США, то цікаву для вас інформацію можна спробувати знайти на сайті carfax.eu.

Обов'язково запитайте у людини, який продає машину, VIN-код. Якщо машина зареєстрована на території колишньої країни, запитайте і номер реєстрації. Продавець не захотів назвати вам ці дані? Це повинно насторожити, адже він явно щось недоговорює і ймовірно, з ним не варто зв'язуватися.


перевірити авто по вин кодом


Неодмінно потрібно перевірити, чи потрапляв VIN-код на аукціони, і якщо це так, то даний автомобіль - проблемний. Не забудьте заглянути в інтернеті на форуми, де розглядаються питання з певної марки автомобіля. Там можна знайти повідомлення про проблемні авто, які можуть вам зустрітися.

Для надсилання запиту у Дорожній регістр, вам знадобиться тільки реєстраційний номер. Ви зможете перевірити, чи дійсний технічний огляд. Але навіть якщо в документі зазначено, що техогляд діючий - це не означає гарантію справності на момент придбання автомобіля. Іноді навіть навпаки. За стан машини відповідальність несе продавець.

Для запиту до фонду дорожнього страхування, який знаходиться у країні колишньої експлуатації авто, вам теж знадобиться VIN-код. Ви зможете дізнатися інформацію про збитки по страховці, що теж дуже важливо.

Якщо ви відправите більш широкий запит в Дорожній регістр, вам знадобиться VIN-код та реєстраційний номер. Там ви зможете дізнатися імена всіх колишніх власників авто та інформацію щодо його реєстрації.

Не забудьте ще дізнатися передісторію певної машини і її проблеми на сторінці представництва марки. Ці дані вам обов'язково знадобляться. Ви зможете прочитати корисні поради про те, на що важливо звернути увагу при покупці таких машин.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО