ЗАКАЗАТЬ АВТО
39536 1 1

Як пригнати автомобіль з Чехії?

Наша компанія надає вам унікальну можливість пригнати автомобіль з Чехії без розмитнення.

Чеські автомобілі відрізняються високою якістю. Навіть авто з пробігом з Європи мають дуже пристойний технічний стан, завдяки винятковій якості чеських доріг.

Чеські автомобілі дуже сильно відрізняються від польських. Такі автомобілі є відмінним вибором, як для жителів України, так і для нерезидентів, завдяки тому, що якість автомобіля і умови оформлення документації є дуже прийнятними.

Оформити автомобіль в Чехії дуже просто. Ви переглядаєте чеські автомобільні сайти і підбираєте вподобаний вам автомобіль. Якщо ж раптом ви не змогли підібрати потрібний вам автомобільнь, наші експерти підберуть для вас найкращий варіант автомобіля в Чехії і відправлять вам на електронну пошту можливі пропозиції з фотографіями, з розрахунку доставки автомобіля з Чехії без розмитнення. Причому з повним пакетом документів для оформлення автомобіля в Україні.

Купівля автомобіля в Чехії

Коли ви вибрали, яку купити машину на чеському автомобільному ринку, ми резервуємо для вас цей автомобіль, оформляємо для вас візу, відкриваємо Шенген. Після цього повідомляємо вам дату виїзду. Все, що вам необхідно зробити - це приїхати до Львова, де наші співробітники проводжають вас на рейс Львів-Прага. По прибуттю до Праги вас зустрічає співробітник чеської автокомпанії і доставляє вас на чеський авторинок, де вас чекає ваш новий автомобіль.

Якщо у вас є бажання, Ви можете вибрати будь-який інший автомобільнь додатково або замість обраного раніше. Процес оформлення документи на автомобіль проводиться в прискореному режимі і не перевищує зазвичай 6 годин.

Головним сюрпризом для вас буде те, що ви стаєте юридично власником цього автомобіля. Все, що залишається зробити - це приїхати в Україну на вашому новому автомобілі і зробити його розмитнення.

Вартість однієї процедури не перевищує 150 умовних одиниць. Скористатися послугами нашої компанії для придбання авто з Чехії дуже вигідно. Ми цінуємо наших клієнтів.

Не слід піддавати ризику свою безпеку через копійчаної вигоди у сумнівних угодах. Користуйтеся послугами перевірених партнерів. Ми завжди раді вам допомогти!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО