ЗАКАЗАТЬ АВТО
38423 5 3

Пригнати авто з Європи в Росію, на Кавказ під розмитнення

Компанія «DiezelAvto» вже кілька років пропонує свої послуги по пригону і розмитненню європейських автомобілів в Україні. За цей час сотні людей переконалися в нашому відмінному сервісі. Компетентні співробітники, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось неповний перелік причин, чому з кожним днем все більше людей звертається до нас.

Тепер стало можливим пригнати авто з Європи на Кавказ і пригнати авто в Грузію

Дійсно, ми знаходимося в Україні, але в процесі розширення поля діяльності компанії з недавніх пір стало можливим пригнати авто з Європи Кавказ, в тому числі і фактично в будь-який регіон Росії. Ні для кого не секрет, що підтримані європейські автомобілі можна купити за кордоном досить помітною ціною і, найголовніше, в чудовому стані. Пригнати само авто з розмитненням в Росії для чедини, не знає всі тонкощі митного кодексу, часто виявляється досить складним завданням. Тут грають важливу роль такі фактори, як: тип авто, вік транспортного засобу тощо Митний кодекс - дуже динамічна частина законодавства, повністю простежити за змінами в якому можуть тільки ті люди, які постійно працюють з ним.

Давайте тепер розглянемо більш детально процедуру пригону авто з розмитненням в Росії. Після того, як Ви знайшли потрібний автомобіль на зарубіжному сайті, зв'яжіться з нами. Досвідчені фахівці проконсультують Вас з усіх питань і дадуть кілька корисних порад, які у найближчому майбутньому допоможуть відчутно заощадити. Далі Вам запропонують під'їхати в наш офіс. Якщо ж ми знаходимося далеко один від одного, то можна буде координувати всі наші дії у віддаленому телефонному режимі або поштою. У випадку, якщо необхідно авто пригнати на Кавказ або в будь-який регіон Россії, який знаходиться далі Москви, то крім передплати наших послуг слід також заплатити за вартість авіаквитків для нашого співробітника у зворотний бік. Наш фахівець купує автомобіль за кордоном і в'їжджає з ним на територію України.

Важливо! На кордоні нашу людину повинен чекати хтось із сумою, рівною заставній вартості автомобіля. Транспортний засіб повинен покинути Україну протягом 10-ти днів, при виїзді з країни застава повертається за вирахуванням 2% від даної суми. При в'їзді на територію Росії нашому клієнту також необхідно буде сплатити заставу.

У разі, якщо необхідно привезти авто з Європи на Кавказ, Ви з нашою людиною завантажуєте авто на пором і пливете по Чорному морю до кінцевого пункту. Слід окремо підкреслити, що вирішення всіх питань з митницею лежить на клієнті, наше пряме завдання - успішно пригнати авто в Росію.

Нагадаємо, при такій процедурі слід врахувати такі витрати:

  1. Вартість авто за кордоном і витрати на його оформлення,
  2. Витрати на дорогу «туди» нашої людини, а також витрати на зворотну дорогу в Україну,
  3. Заставну вартість авто при в'їзді на територію України, а також при перетині російського кордону,
  4. Зарплата водію (Москва - 1000 євро, пригнати авто на Кавказ - 1500 євро). Якщо необхідно доставити автомобіль далі, то ціна договірна,
  5. Зворотна дорога нашого фахівця в Україну.

Важливо! Намагайтеся підібрати кілька варіантів авто, щоб не виникло проблем з технічним станом транспортного засобу при його покупці і Ви могли отримати найкращий із запропонованих варіантів.

 

У даній статті розповідається про одну з легальних можливостей пригону авто з Європи в Росію з розмитненням за умови перетину кордону та сплати усіх митних зборів. Якщо у Вас виникли питання або побажання, зв'яжіться з нами і ми постараємося максимально вичерпно відповісти на питання, що цікавлять Вас.


Tel:

Tel:

Tel:

Skype: dizelavto

E-Mail: [email protected]

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО