ЗАКАЗАТЬ АВТО
41566 8 4

Купівля авто з Польщі без розмитнення для нерезидента України стала реальністю!

Наша компанія вже впродовж кількох років займається пригоном авто з Польщі. «Dizelavto» - досвідчена команда професіоналів, компетентних у всіх питаннях своєї діяльності, підтримує репутацію на належному високому рівні.

При покупці підтриманого авто з Польщі Ви значно виграєте, так як умови експлуатації таких автомобілів разюче відрізняються від наших, а «однорічні» автомобілі в ідеальному стані коштують вже на 20-30% дешевше їх середньої ринкової вартості. Ви напевно знаєте, що польські автомобільні дороги в своїй більшості відповідають строгим європейським стандартам, а водії дбайливо ставляться до своїх транспортних засобів у зв'язку з тим, що ремонт автомобіля обходиться полякам в рази дорожче, ніж жителям України. Ще одним важливим аргументом у бік покупки авто з Польщі можна вважати той факт, що даний автомобіль катався весь час на європейському паливове, яке ні в яке порівняння не йде з нашим. Ще безліч факторів за типом гаражного зберігання автомобіля або того нюансу, що більшість польських автомобілів прийшло з Бельгії та Німеччини, змусить будь-якого задуматися про покупку авто з Польщі без розмитнення.

авто без розмитнення

- Вам не здалося! Тепер можна купити європейський автомобіль у відмінному стані зовсім низькою ціною і кататися нерезиденту на авто з Польщі без розмитнення з польськими номерами протягом одного року. Для того, щоб продовжити термін експлуатації в Україні ще на 1 рік, потрібно всього-лише через рік перетнути будь-яку кордон України та в'їхати назад.

Митний кодекс України стаття 308 дозволяє нерезиденту України експлуатувати авто з Польщі без розмитнення протягом цілого року. По закінченню цего терміну необхідно буде перетнути абсолютно будь-яку українську кордон «туди і назад» і спокійно насолоджуватися їздою на такій машині ще цілий рік.

Рішення питань, пов'язаних з пригоном і оформленням інших необхідних документів, наша компанія бере на себе. Від Вас лише потрібно вибрати собі майбутнього «чотириколісного друга» на сайті і зв'язатися з нами. Провідні фахівці компанії «Dizelavto» зможуть проконсультувати Вас по будь-якому питанню і виконають замовлення клієнта в найкоротші терміни. Для покупки авто з Польщі без розмитнення клієнт укладає з нами договір, завірений нотаріусом. Перед покупкою автомобіля ми ретельно оглянемо і оцінимо його стан. Передоплата становить лише 20-30% від вартості авто.

Авто з Польщі без розмитнення - це вигідне рішення прогресивної людини, яка знає, що хоче від життя.


КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО