40305 44 3

Переобладнання автомобілів в Україні

В даний час чудовою можливістю вирішити проблеми міст, сіл та селищ міського типу, пов'язаних з пасажирськими перевезеннями є переобладнання мікроавтобусів.
 

переобладнання мікроавтобусів в Україні


Це дешевше.
наприклад, візьмемо трирічний вантажний мікроавтобус, він не знайомий з розбитими дорогами пострадянського часу. Далі переобладнуємо його в пасажирський таким чином економимо кілька тисяч євро і отримуємо автомобіль для перевезень пасажирів на п'ять, а може й десять років.


Тепер розберемося, які ж мікроавтобуси краще за інших підходять для переобладнання вантажних на пасажирські.
Широко поширена практика переобладнання Mercedes Benz Sprinter, який випускають в США з 1995 року, в даний час під марками Freightliner і Volkswagen Crafter.
З 2006 року тип кузова, вироблений Mercedes Benz, використовується для виробництва всіх «спринтерів», «фрейтлайнеров» і «крафтеров». Розрізняються вони лише гратами радіаторів та освітлювальними приладами (як передніми, так і задніми).


Всі три моделі мікроавтобусів об'єднують стійкість до корозії, надійність ходової частини та двигуна.
Дані типи автомобілів випускають з трьома різними довжинами кузовів (коротко-, середньо - і длиннобазовой).
Число посадочних місць після переобладнання в готовому мікроавтобусі залежить саме від цієї величини, звичайно, в межах дозволеної кількості, предусмотренного законодавством країни, в якій передбачається експлуатація автомобіля. Наприклад, у Росії та Україні ці значення відрізняються. А в Росії і Литві до переобладнаним мікроавтобусам виставляються додаткові вимоги.


І висновок. При покупці старого вантажного автомобіля Mercedes Benz Sprinter слід звернути особливу увагу на замок запалювання. У автомобілів Mercedes більшість таких замків оснащено захистом від угону (механічної). Це виконано легкоразрушимой верхньою частиною запірного циліндра, яка за рахунок своєї крихкості легко розбивається при повороті нерідного ключа або погано вставленого рідного. Велика кількість автомобілів цієї марки продовжують експлуатуватися з цієї поломкою, яка потребує ремонту замку і в невідповідний момент може призвести до заклинювання. А в цьому аварійному випадку розкрити автомобіль досить дорого.
Подана інформація повинна допомогти при вибіре вантажного мікроавтобуса, придатного для переобладнання, так як містить загальні дані про цих моделях і про деяких супутніх можливі проблеми. Попереджений - значить озброєний.


 

КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО