41639 10 8

Реєстрація фірми в Литві

Створення власного підприємства, бізнес в Литві - це ризикована операція, що вимагає максимальної підготовки, зосередженості та уваги. Відкриття фірми за кордоном, наприклад, в Литві, ще складніше, адже для цього потрібно більше специфічних знань. Однак якщо ви не побоїтеся і вистоїте, то успіх вам забезпечений.

Наша компанія допоможе вам відкрити підприємство в Литві, це може бути, наприклад, закрите акціонерне товариство (або ЗАТ). Так іменується приватна юридична особа, чия громадянська відповідальність обмежена. На сьогоднішній день відкрити фірму в Литві має право практично кожен, однак загальна сума статутного капіталу повинна становити не менше 2900 євро.

Бізнес в Литві

 


відкрити фірму в литві

Наша компанія DIZELAVTO.COM.UA допоможе вам створити ЗАТ в Литві: пройти через процедуру реєстрації, підготувати установчі документи, відкрити накопичувальний рахунок, завірити всі у нотаріуса і зареєструвати ваше підприємство в регістрі юридичних осіб в максимально короткий термін. Наші фахівці не залишать вас на півдорозі, ми будемо підтримувати ваше підприємство і після реєстрації. Вам не потрібно турбуватися про труднощі, пов'язані з відкриттям ЗАТ в Литві, ми про все подбаємо.

Вартість відкрити фірму в Литві 1 000 євро робимо ВНП під відкриту фірму 2000 євро

Може бути максимум два засновника фірми. Через 5 років здобуття громадянства.


 

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО