40110 24 4

Реєстрація фірми в Чехії

Щоб отримати вид на проживання в Чехії, можна скористатися одним з існуючих способів. Найбільш популярний серед них, бізнес в Чехії - реєстрація підприємства в Чехії.

Бізнес в Чехії

Ми надаємо повний комплекс послуг по відкриттю ТОВ в Чехії. Вартість наших робіт складається з ряду функцій. Так, наші співробітники перевіряють назву вашої майбутньої фірми, роблять офіційний переклад необхідної національної довідки про несудимість на чеську мову, терміном на 1 рік надають вам юридичну адресу. Також до числа наших послуг можна віднести відкриття рахунку компанії в банку, оплату всіх держмита, складання та засвідчення у нотаріуса установчого договору, реєстрацію у фінансовому управлінні і торговому суді, створення офіційної печатки або штампа. Без виполнения всіх цих вимог реєстрація компанії в Чехії неможлива.

Згідно із законодавством Чехії встановлено ряд правил щодо внесення статутного капіталу компанії, мінімальна сума якого складає приблизно 11200 доларів. Є кілька способів його внесення, і ми підберемо для вас оптимальний варіант.

бізнес в Чехії

Отримання ліцензії на компанію в Чехії - одна з послуг нашого підприємства. Ми отримаємо для вас просту ліцензію (немає необхідності в присутності відповідального представника) або її більш складний варіант (громадянин Чехії, особа, що має вид на проживання або переехавшее на постійне місце проживання, поручиться за вас). Наші консультанти підкажуть вам, як обійти підводні камені при складанні статуту та отримання ліцензії.

З нашою допомогою відкрити підприємство в Чехії стає простіше простого. Після укладення Договору з нами і внесення авансу ви заповнюєте необхідні анкети і відправляєте їх нам разом з ксерокопіями паспортів (в тому числі і закордонних) та довідками про несудимість засновників. Ми створюємо довіреності, після проставлення підписів на них у присутності незалежного нотаріуса ви відправляєте їх до нас. Потім ми робимо необхідні маніпуляції щодо статутного капіталу, готуємо потрібні документи і подаємо їх у Торговий суд Праги. Як правило, їх розглядають від 5 до 14 робочих днів, після чого вашу фірму реєструють. Як тільки реєстрація ТОВ в Чехії сталася, тільки тоді ви вносите другу частину оплати наших послуг.


КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО