41611 130 4

Про компанію Dizelavto

Українська компанія - Dizelavto з'явилася на ринку і розпочала свою роботу ще у 2008 році. Завдяки компанії, кожен бажаючий може вибрати для себе той автомобіль, який вам потрібен. Але, крім автомобілів компанія доставляє якісну спецтехніку і різноманітний вид водного транспорту, який виробляється і випускається в Європі. Такі послуги робляться під замовлення.


Якщо ви виберіть саме нашу компанію, то можете бути впевнені, що вся продукція буде якісною. Также автомобіль буде доставлений з Європи за короткий проміжок часу. А все, тому що компанія під назвою Dizelavto працює вже дуже давно і за цей час встигла укласти різні договори по всьому світу. У нас є кілька авторитетних партнерів, які не підведуть і доставлять товар у зазначений термін.


Деякі автомобілі можна замовляти з різних куточків світу. Також є відомі автоцентри і автомайданчики, які знаходяться в Європі. У нашої компанії є спеціальні брокери, які самостійно проведуть розрахунки за розмитнення транспорту за короткий проміжок часу. Наша компанія є лідером перегону автомобілів з різних країн по всьому світу. І хоча у нас вже достатньо досвіду, ми не збираємося зупинятися на досягнутому і просуваючись все далі і далі. Щодня компанія розвивається і вдосконалюється.


Сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам такі послуги:


-Оформити будь-який вантаж або товар, для того щоб він пройшов через митницю
-Ми можемо пригнати автомобіль з Європи і перегнати його на Україну, Росію
Ми ретельно відбираємо кожен автомобіль, для того щоб відшукати саме той, який замовив клієнт і враховуємо всі критерії
-Расстаможка будь-яких автомобілів - це можуть бути легкові автомобілі або спецтехніка
-Ми можемо допомогти відкрити свій бізнес в Європі або купити підприємство
-Ми можемо посприяти в реєстрації підприємства в Європі
-Також можемо допомогти отримати громадянство в Європі
-Допоможемо оформити візу в Европу


Наша компанія є інтернаціональною компанією і саме тому у нас вже величезна кількість різноманітних партнерів по всьому світу. Кожна послуга надається висококваліфікованим персоналом, у якого є серйозний послужний список. Ми вже встигли напрацювати величезний досвід роботи на автомобільному ринку. Кожного клієнта ми обслуговуємо якісно. Ми працюємо чесно і кожен клієнт, який звертається в нашу компанію, знає всю схему нашої роботи. Вона знаходиться на сайті нашої компанії.

Австрия Англия АОЕ Бельгия Болгария Венгрия Германия Греция Голандия Дания Естония Испания Италия Канада Латвия Литва Польша Португалия Румуния США Франция Чехия Швейцария Швеция Япония

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО