ЗАКАЗАТЬ АВТО
42509 17 4

Мускул карі - автомобілі з Америки

Мускул кари, національне надбання! Справжні автомобілі з Америки. Як сосиски і пиво для Німеччини, як гострий буріто для Мексики, як добре засолене сало для України.

Монстри, одягнені в овечі шкури. Автомобілі вартістю з запальничку, які покажуть в дрег-рейсингу супер карі, але при цьому на ній можна відвезти тещу додому. Ця стаття буде присвячена саме героям 20 століття, машинам з великим серцем.

І так, що ж це за птах? Мускул кар - це не дуже великий автомобіль, оснащений потужним двигуном, встановлений на громадянське шасі і продається за низькою ціною.

мускул кари з сша

Золота епоха маслкаров це 60-70 роки, коли бензин коштував копійки, приблизно 0,25 грн = 1 літр, екологічні рамки ще не були встановни, а страхові служби поняття не мали про об'ємі двигуна. Ідея дуже проста, дати можливість простому роботязі, обганяти на світлофорі «мажора» на татовому porshe. І адже обганяли. Обсяги деяких «бодибилдиров» доходили до 7-8 літрів.

До кінця шістдесятих років мускул кари отримали свій неповторний вигляд. В першу чергу автомобілі саме цього періоду отримали свою фірмову назву. Головне рисою їх дизайну був кузов типу фастбек. Це купе з плавним переходом від другого обсягу до третього. Або фаст-топ з продовженої лінією даху тому, боковиною у вигляді хвиль, що нагадує форму пляшки Кока-Коли, «зла» решітка радіатора, втоплена в облицювання передньої частини машини, мінімум хрому по автомобілю, повітрозабірники, і звичайно ж великі хромовані диски.

авто з США

Кінцем цих славних часів став паливний криза 1974 року. Тоді дуже сильно загострилися екологічні норми, під які маслкары підходили так само, як електрогітара Баскову. Канули в літо ненажерливі монстри з витратою більше, ніж у фури і гальмами як у велосипеда.

Якщо Ви завжди мріяли придбати собі легенду, автомобілі з Америки. То у Вас є можливість придбати сучасні аналоги маслкаров, які підійдуть для поїздок на кожен день. Це ті ж «гарячі штучки» з помірним апетитом і хорошою надійністю. Автомобілі, які не залишать до себе байдужих! Ми займаємось пригоном авто з США в Україну! Підберемо найкращий варіант для Вашого бюджету. Ми завжди дуже уважні до вимог нашого замовника. Не пропустіть шансу оволодіти своєю мрією!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО