ЗАКАЗАТЬ АВТО
53536 18 11

Мотоцикли - купити мотоцикл з Європи, розмитнення мотоцикла в Україні

Перш ніж купити мотоцикл, бажано ознайомитися з умовами ввезення мототехніки в Україну, а саме ввезення нових або старих мотоциклів і мопедів в Україну, об'ємом до 500 см3, що здійснюється згідно з митним тарифом та Законом України «Про порядок ввезення в Україну, митного оформлення і оподаткування, особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться громадянами на митну територію України». (№2681-III від 13 вересня 2001 року). Ввізне мито для таких транспортних засобів становить 20% від їх митної вартості. Податок на додану вартість (ПДВ) стягується від сумарної вартості мотоцикла (мопеда) і мита, у розмірі 20%.

Мотоцикли з Європи

 

Корисно знати: Митний калькулятор

 

розмитнення мотоцикла

Привоз мотоциклів з силовими агрегатами понад 500 см3 на територію нашої країни здійснюється згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні» (№2134-ІІІот 7 грудня 2000 року). Ввізне мито на даний тип транспортних засобів стягується в розмірі 0,4 Євро за 1 см3 об'єму двигуна, акцизний збір в розмірі 0,2 Євро за 1 см3 об'єму двигуна, і ПДВ - 20% від вартості мотоцикла з урахуванням мита та акцизного збору. За оформлення всіх документів на митниці з Вас попросять 15 USD.

Варто підкреслити що, восьмирічне вікове обмеження діє тільки для мотоциклів. Тому мопеди в Україну можна ввозити без вікового обмеження.

Розмитнення мотоцикла

 

розмитнення

Перш ніж ввозити в країну мотоцикл, варто ознайомитися з низкою митних вимог і оформлень:

1) Мотоцикли повинні бути виготовлені не більш, ніж 8 років тому.

2) В обов'язковому порядку мотоцикл повинен бути знятий з обліку в країні вивезення.

3) Договір купівлі-продажу або дарча повинні бути грамотно оформлені

4) Всі митні збори повинні бути сплачені, а саме ввізне мито - 0,4 євро за 1 см3, акцизний збір - 0,2 Євро за 1 см3, податок на додану вартість від суми вартості транспортного засобу, мита та акцизного збору, в розмірі 20%.

5) За послуги з митного оформлення сплачується еквівалент 15 доларів Сполучених Штатів Америки.

Після того, як розмитнення мотоцикла завершена, региональна митниця надає свідоцтво для постановки на облік в ДАІ, Вашого транспортного засобу.

Для довідки, Вам не доведеться робити ніяких, складних математичних обчислень, тому що у митників в наявності спеціальна книга, де прописані всі марки і їх моделі з роками виробництва і вартості кожного мотоцикла з них.

Тому якщо Ви декларуєте вартість мотоцикла в розмірі 1000 Євро, а в «довіднику» митника є інформація, що такий мотоцикл коштує 3000 Євро, то і податки будуть розраховуватися з 3000 Євро.

У будь-якому випадку, так завозяться мотоцикли «європейці».

Розмитнення мотоцикла в середньому складають від 45% до 55% від вартості мотоцикла(мопеда) при робочому об'ємі двигуна до 500 см кубічних. Плюс, абсурдний закон, по якому з нас знімають податки по другому колу і називають це ПДВ, розмір якого 20% від вартості вже розмитненого транспортного засобу.

Ми Вам прорахуємо вартість розмитнення мотоцикла вірно і правильно, щоб Ви могли купити мотоцикл Вашої мрії в Європі без всяких підводних каменів.

 


 

КОНТАКТИ:

Tel: 38 (096) 87 85 444

Tel: 38 (066) 08 70 444

Tel: 38 (063) 12 48 444

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО