38095 3 2

Особистий досвід покупки Audi Q7 з Німеччини

Мою увагу привернуло оголошення офіційного дилера - Audi Q7. У автомобіля пробіг 111 000 кілометрів, рік випуску 2007-ий, продають його, що цікаво, тільки на експорт. Характерно для Німеччини, що якщо автомобіль продається за такою схемою, то, швидше за все, є якісь проблеми з ним. Справа в тому, що якщо продаж автомобіля проводиться строго для юридичної особи або на експорт, то продавець не несе ніякої гарантії. Раз вже нам попався даний авто, будемо розглядати його кожну, навіть саму крихітну деталь.

Першим ділом ми відкрили капот, оглядали на наявність олійних потьоків. Коли зняли облицювання головки блоку, виявили, що двигун гарячий, отже, його прогрівали, даний факт не радує. Всі дефекти, стуки силового агрегату і автоматичної коробки передач проявляються при холодному запуску. Так як машина стояла на вулиці, продавець сказав, що від сонця нагрілася. Але українців так просто не провести. Оглянувши двигун уважніше, ми виявили трохи не критичні течії, але для 5-ти річної машини це дивно.

Спеціально обійшли машину і оглянули фаркоп. На ньому багато подряпин, потертостей. Автомобіль явно не щадили. Гальмівні диски втомлені, колодки свіжі.

авто з німеччини, Audi Q7

Перейдемо до лакофарбового покриття і кузова в цілому. Знайшли перехід на передньому бампері. Перефарбовувався шматками, не звикли бачити ремонт такої якості в Німеччині. Мабуть удар побутовий був, тому що фари і кріплення не постраждали. А продавець продовжує стояти над головою і брехати, не будемо його засуджувати, йому за це гроші платять. Переднє крило погано закріплене, нижня частина бовтається. В цілому кузов в хорошому стані, серйозних ушкоджень немає.

Салон. Без особливих потертостей, в хорошому стані, фіксація попільнички зламана. Регулювання керма на преміальному Q7, механічна. Покрутили, перевірили всі кнопки електроприводи, регулювання все справно. Музика працює справно.

авто з Німеччини Audi Q7

Випробуємо в русі автомобіль. І відразу ж помічаємо «Check Engine» не гасне, при рушанні є вібрація, продавець починає нервувати. При натисканні педалі в підлогу, коробка не відпрацьовує, кермо базікає, сильна вібрація по кузову. Трилітровий турбований дизель абсолютно не тягне, а виє, так що вуха закладає. Двигун і коробка не в порядку, гальма ватяні, хрумтить постійно щось. Ми вирішили відмовитися від покупки цієї привабливої пропозиції. Для звичайної людини покупка такого автомобіля могла б виявитися фатальною. Тому завжди звертайтеся за допомогою до фахівців. Наші професіонали приженуть Вам кращий авто з Німеччини.

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО