41298 10 7

Купити літак або вертоліт в Європі: що для цього потрібно?

Купівля власного літака - можливість раз і назавжди забути про складнощі з переміщенням з одного пункту призначення в інший, а також обзавестися відмінним захопленням, яке дозволить спробувати себе в новій якості, в ролі пілота. Що ж необхідно для того, щоб купити літак або вертоліт, а головне, чи це так дорого?
насправді, ціна залежить від особливостей і технічних характеристик обраної моделі, але насправді вона не так вже висока. Важливо лише визначитися для яких цілей буде потрібно подібне транспортний засіб, на які відстані належить подорожувати його власникові.
Оптимальним ставати рішення купити вертоліт в Європі, так як це дозволяє значно скоротити витрати на придбання такої техніки. У більшості європейських країн можна купить бажану модель, витративши в кілька разів менше коштів, ніж при купівлі аналогічного варіанту на вітчизняних просторах.
Варто відзначити, що європейці дуже ретельно стежать за якістю використовуваних літаків і вертольотів, своєчасно змінюючи всі необхідні деталі і проходячи дійсно повноцінні техогляди. Завдяки цьому навіть транспорт, тривалість експлуатації якого обчислюється не роками, а десятками років, відмінно працює і без будь-яких поломок прослужить своєму власникові ще довгі роки.
Важливо розуміти, що справжня вартість техніки полягає не тільки в її початковій ціні, але і в сукупності всіх подальших витрат на її ремонт, утримання і обслуговування. Можна купити вертоліт чи літак, але надалі витрачати на нього безодню грошових коштів. А можна підібрати практичну модель в одній з європейських країн і насолоджуватися польотами.
Самостійно вибрати та придбати техніку за кордоном не так вже просто, адже важливо обговорити всі детачи, переконатися, що пропонована модель повністю відповідає опису. До того ж важливо правильно оформити всі супровідні документи, а також переконатися, що купівля успішно пройде митницю без збоїв, затримок і складностей. Тому має сенс звернутися до фахівців, одним з основних напрямів діяльності яких є продаж літаків в Європі і які пропонують повний супровід угоди. Це дозволяє скоротити до мінімуму можливі ризики і отримати саме те, що очікувалося і у встановлені терміни.
Купівля власної крилатої машини, будь то вертоліт чи літак, насправді не так вже складна і дорога. Головне, визначитися для яких цілей буде використано транспорт, і вибрати підходящий варіант на європейських теренах - це дозволить підібрати оптимальну модель за вигідною ціною.

Beechcraft E35 Bonanza, купити літак в Європі

Beechcraft E35 Bonanza

ЦІНА літака 52 000 євро

бо літаки купити

Antonov AN-2ТРІ

ЦІНА літака договірна

літаки у Європі купити

Beechcraft V35 Bonanza

ЦІНА літака 57 000 євро

Piper Arrow III, літаки у Європі

Piper Arrow III

ЦІНА літака 29 500 євро

купити вертоліт в Європі

Schweizer 300CBi вертоліт

ЦІНА вертольота 74 950 GBP

Aerostar 601P купити

Aerostar 601P

ЦІНА літака 155 000 євро

Aerostar 601P купити

Aerostar 601P вертоліт

ЦІНА вертольота 49 500 GBP

Piper Warrior151 купити

Piper Warrior151

ЦІНА літака 20 500 GBP

 


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

 
 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО