39111 5 2

Кран маніпулятор або як купити кран маніпулятор

Кран маніпулятор - воістину незамінна річ практично на будь-якому виробництві, в будівництві, а також будь-якій сфері діяльності, в якій потрібно перевезення великогабаритних вантажів. Які ж особливості необхідно враховувати, вибираючи кран маніпулятор, і які нюанси необхідно враховувати при купівлі техніки в Європі?

Як правило, маніпулятори представлені в двох основних варіантах: техніка може бути оснащена або лебідкою, або ж стрілою. Кожен з кранів володіє певними як плюсами, так і мінусами і підходить для виконання певних робіт. Так, наприклад, кран маніпулятор з лебідкою - це зручність використання за рахунок точності дій, що дозволяє плавно піднімати будь-який вантаж. А ось у випадках, коли потрібно перевезення великогабаритних вантажів і важлива швидкість дій, варто віддати перевагу другому варіанту, оснащеної довгою стрілою.

кран маніпулятор купити

Корисно знати: Купити автокран в Європі

Однак коли всі переваги і недоліки бажаної моделі з'ясовано, варто визначитися з тим, де ж купити кран маніпулятор. Вибрати відповідну модель, можна вивчивши як нові, так і колишні у вживанні пропозиції російських продавців. Це зручно, адже можна особисто переконатися в тому, що вибраний кран дійсно якісний, повністю справний і не володіє істотними дефектами. Завдяки цьому не доведеться купувати «кота в мішку», орієнтуючись лише на надане опис.

Ось тільки є і значний недолік на користь вітчизняних моделей - їх якість, як правило, залишає бажати кращого. Навіть короткострокова експлуатація за російським і українським дорогам, несвоєчасний ремонт і заміна основних частин - усе це причини, за якими така техніка не дуже довговічна.

Набагато вигідніше купити маніпулятор в Європі, тим більше що якість набагато вища. Недоліком у цьому випадку стає ціна і мінімальний асортимент пропонованих моделей. Але при цьому, якщо потрібно дійсно міцний продукт, який розрахований на тривалу експлуатацію і яке повністю окупить всі вкладені в нього кошти, то краще варіанту і не підібрати.

 

Кран маніпулятор - незамінний пристрій для транспортування вантажів. Однак купувати подібну техніку краще на європейських просторах - вона порадує відмінною якістю і довговічністю, а головне, своєю безперебійною роботою з лишком окупить і час очікування її доставки, і все затрати на купівлю та транспортування.


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

 

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО