39957 8 2


Для чого потрібен калькулятор відстаней?

Завдяки калькулятору відстані можна дізнатися точну відстань між містами та оптимізувати витрату палива. З його допомогою вираховується найкоротший маршрут і вказується необхідну кількість палива. Він може бути корисний у кількох випадках.

Коли необхідний калькулятор

Багато мандрівники воліють подорожі на власному автомобілі, а не літакові перельоти. Поїздка з сім'єю на автомобілі дозволяє повністю насолодитися подорожжю і самостійно планувати маршрут. Але на цьому моменті зазвичай і починаються проблеми. Скільки брати грошей в поїздку і скільки витратитися палива? Можна проводити довгі і непотрібні розрахунки, або просто воспользтися калькулятором відстаней. Завдяки даними, які надходять з супутника, розрахунок відстаней стає хвилинною справою.

З допомогою калькулятора відстані водіям-далекобійникам не потрібно самостійно вивчати і планувати маршрут. При підготовці рейсу варто скористатися розрахунком відстані, за допомогою якого буде прокладений ідеальний маршрут.

Також це незамінний помічник будь-якого вантажовідправника. З допомогою калькулятора відстаней, можливо визначити кілометраж перевезення та розрахувати її вартість ще до відправлення.

З допомогою спеціальних таблиць можна розрахувати відстань між містами. Вони є в атласах і довідниках.

Розрахунок відстаней маршруту заснований на алгоритмі Дейкстри. Розрахунки, які проводяться шляхом комп'ютерного моделювання, не можуть бути ідеальними, тому, при плануванні маршруту необхідно приймати в розрахунок похибки.


Методи прокладання маршруту-розрахунок відстаней

Розраховується маршрут наступним чином. Для початку необхідно ввести дані щодо точки відправлення. Контекстна підказка допоможе вам вказати необхідний місто. Подібним методом задається інформація щодо точки прибуття. Після заповнення цих даних слід натиснути кнопку «Розрахувати».

Після виконання цих пунктів відкриється карта, з вказаними на ній маршрутом. Червона лінія вказує на шлях по дорозі, червоні маркери - транзитні населені пункти. Також на цій сторінці вказані: довжина маршруту, витрачається паливо і приблизна тривалість шляху. Можна відредагувати отриманий маршрут, вказавши необхідні додаткові зупинки, які будуть виконуватися по дорозі. Також є калькулятор розрахунку палива - слід ввести витрату вашого автомобіля і ціну за літр палива.

Трохи про калькуляторі відстаней

Калькулятор відстаней - річ безумовно необхідна для дальніх поїздок на автомобілі. В ньому близько 34.000 населених пунктів, які об'єднані в одну мережу. Є можливість розрахувати маршрут навіть для поїздок в інші країни. Величезна кількість людей по всій Росії щодня використовують його для планування своїх поїздок. Враховуючи, що калькулятор відстаней знаходиться у вільному користуванні для будь-якої людини, він щодня отримує безліч позитивних відгуків по всій Росії і Україні.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО