ЗАКАЗАТЬ АВТО
46619 16 18

Перегін автомобілів з Німеччини

Існує два доступних варіанти перегону авто з Німеччини. По-перше, можна пригнати автомобіль самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги, але це прийнятно лише, якщо вам знайомий весь подібний процес, або звернутися до посередника, за послуги якого вам доведеться викласти приблизно 500 - 800 євро.

Бажано перед поїздкою правильно розрахувати кошти, відведені на придбання авто, і обов'язково перевести їх в євро, як валюта Америки в Європі вже використовуються досить рідко. Автомобіль обійдеться вам дешевше, якщо в його ціну відразу будуть включені митні платежі та витрати за пригон авто з Німеччини. Такі надбавки, як правило, не перевищують 2000 Євро.

авто з Німеччини

Оскільку купуючи машину за кордоном, ми намагаємося хоч трохи заощадити, то варто враховувати той факт, що в зимовий час року малолітражки будуть коштувати дешевше, а восени вигідніше купувати мікроавтобуси.

 

Документи для покупки авто в Німеччині

 

З особистих документів для подорожі за авто в Німеччину потрібні Вам діючий закордонний паспорт, віза шенген та водійські права міжнародного зразка.

Добре, якщо заздалегідь підшукати авто, вподобаної марки, в Інтернеті і заздалегідь обговорити з продавцями всі моменти і поговорити про можливу зустріч. Але ні в якому разі не слід віддавати гроші наперед за покупку, вас можуть просто обдурити.

Також перед подорожжю до Німеччини доведеться відвідати митницю, вам буде необхідно внести обеспечительский внесок в залежності від віку придбаного авто.

Сохранней буде везти гроші у вигляді дорожніх чеків, які є сертифікатами на необхідну суму ін. валюті. Їх плюс ще в тому, що у них немає терміну придатності, так що їх можна буде перевести в готівку в будь-який зручний для вас час.

Чи ж їхати з кимось, щоб розподілити суму. Можна передати гроші на карту перекладом і т.д.

Інформацію про великі авторинки Німеччини завжди можна подивитися на автосайтах. Вартість реєстрації авто буде приблизно 180 євро.

Далі наведемо перелік документації, необхідних при придбанні авто:

Kaufvertag - договір купівлі-продажу, укладений з людиною, яка продає авто.
Fahrzeugbrief - техпаспорт авто, переданий продавцем після оформлення купчої і сплати грошей.
Hauptuntersuchung - документ, що підтверджує проходження ТО, необхідний для видачі транзитів ( номерів).
Doppelkarte - Поліс страховки на отримання експортних номерів.
Abgasuntersuchung - папір, який підтверджує, про що Ви пройшли перевірку на вихлопні гази.

Zulassungstelle або Verkehrsamt - спеціальні реєстраційні установи, в які треба надати перераховану документацію, страховку-доппелькарту і свій закордонний паспорт.
Якщо ж ви не впевнені, що зможете зорієнтуватися за кордоном і самостійно придбати машину, то варто звернутися до досвідченого перегонщику, який все зробить з мінімальним ризиком для вас і в короткі терміни.

Тому звертайтеся до фахівців, які знають всі підводні камені.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО