39264 5 4

Як не купити «розпил» або авто-конструктор

Поняття «розпил», передбачає, що для ввезення на територію країни і економії на ввізних мита та розмитнення, машина була в буквальному сенсі розпиляна на частини, а в подальшому, частини машини були зварені між собою. Чи треба говорити про те, що такі машини небезпечні? Такі машини дешевші від привезених під повне мито, але продавець зазвичай не згадує про те, що це - розпил. Наслідки аварії на такій машині часто дуже плачевні. Але є ще один нюанс. Такі машини привозяться «під документи», тобто без наявності ПТС. Даі законно таку машину не реєструє, а це означає, що покупець такого автомобіля сильно ризикує. І це відштовхує покупців. Навіть якщо продавець запевняє, що машина не була розпиляна, нескладно перевірити, чи так це насправді.

розпилене авто, авто конструктор купити

Одним з найбільш простих способів перевірити чи розпиляний автомобіль, подивитися на стан арок задніх дверей. Ближче до задніх стійок можна побачити зварні шви або вибоїни на металі. Якщо такі симптоми присутні, можна з упевненістю сказати, що автомобіль піддавався розпилювання. Якщо швів не видно, варто звернути увагу на колір і стан фарби. Зазвичай, навіть при майстерному закладенні зварних швів помітна різниця в кольорі фарби і стан покриття, воно може виглядати занадто «новим». Машина з такими ознаками повинна викликати підозру.

розпиляти мікроавтобус

Одним з найбільш дієвих методів перевірки можна назвати огляд кузова автомобіля під обшивкою стелі. Шов завжди остється і тут його видно як на долоні. Але господар машини, швидше за все не дозволить знімати її. Тому залишається уважно оглянути дверні арки авто. Особливу увагу слід приділити документам на автомобіль. У документах не повинно бути підозрілих відміток і вклейок. Якщо є можливість, краще всього відразу перевірити машину по базах міліції і митниці.


купити розпил, купити розпилене авто

Розпиляні автомобілі досить часто доставляють неприємності власникам не тільки проблемами з документами. В таких автомобілях дуже часто відмовляють різні електронні системи. Нерідко це проявляється після недовгої експлуатації, або після того, як автомобіль потрапить під дощ. Відмови трапляються із-за неякісної зборки машини після того, як її зібрали.

Чи варто купувати розпиляний автомобіль, буде вирішувати майбутній власник. Багато купують такі машини з бажанням заощадити. Такий автомобіль коштує приблизно в півтора рази дешевше аналогічного, але не пиленного. Але навіть якщо випадково попадеться дуже якісно зібрана машина, в якій не буде відмов електроніки і до неї не буде претензій міліції, все ж, така машина як мінімум небезпечна в експлуатації. Зекономлені гроші не вартують смертельного ризику, якому власник такого автомобіля піддає не тільки себе, але і своїх пасажирів.

Будьте пильні при купівлі автомобіля!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО