38473 1 0

Як купити машину в Німеччині?

Всім відомо, що купляти авто старше трьох років на європейському ринку, дуже вигідно. А люди, які їздять по наших дорогах 100% ідеально розуміють, що такі машини більш безпечні, ніж наш вітчизняний транспорт. Але всі виниклі труднощі, покупки авто в Німеччині, не повинні вас зупинити! 

На сьогоднішній день існує безліч компаній, послуги яких дуже дорого коштують, але які зроблять все за вас, а вам просто знадобиться прийти, перевірити і забрати машину. Але рекомендуємо почитати про деякі особливості самостійної покупки, які вказані нижче.

Безліч покупців орієнтуються за інформацією отриманою з різних сайтів, на яких продають старі автомобілі, техніку та інше. Це велика помилка. Вам потрібно орієнтуватися по сайтах різних автомодів, по їхніх цифрах і цінах.

Для поїздки і покупки треба:

Щоб поїхати в Німеччину вам потрібно отримати візу. А для придбання автомобіля згодиться і проста туристична віза. Але коли будете купувати квиток обов'язково беріть як туди, так і назад, навіть якщо хочете їхати додому на вашому новому автотранспорті.
Пам'ятайте, що потрібно буде дати митну заставу і отримати, у вашому рідному місті, від митної служби, дозвіл на ввезення машини. Його дадуть вам після того, як ви оплатите заставу.

Потрібні дії при покупці машини в Німеччині:

  • дуже ретельно огляньте зовнішній вид транспорту;
  • перевірте, чи не був він втоплений (для цього зніміть внутрішню обшивку, не скрізь, найкраще в кузові);
  • перевірка автомобіля на СТО - обов'язкова, і краще це зробити на місці. Не пошкодуйте для цього грошей.

А коли приїдете додому, наберіться терпіння і обов'язково відразу ж ідіть, і продовжуйте оформляти всі документи. 

Бажаємо вам вдалих покупок. Нехай ваш вибір вас тішить і служить довго і тільки якісно!

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО