38115 2 0

Як купити б/у автомобіль в Литві?

Для початку виберіть модель машини, яку Ви будете використовувати у подальшому. Продумайте яка потрібна для сім'ї, роботи або просто для себе.

Для поїздки в Литву потрібно

  1. Перегляньте всі спеціальні сайти з продажу авто в Литві. Запишіть собі відповідні моделі, і бажано обдзвонити можливі варіанти.
  2. Потім вирішіть, як і чим добиратися. Якщо автомобілем, перегляньте шлях на карті, прорахуйте кількість потрібного бензину, або газу, перевірте чи всі інструменти на місці і звичайно ж прихопіть запасні колеса. Якщо автобусом або літаком беріть квитки в обидві сторони.
  3. Так само пам'ятайте про одяг, десь на 6 днів і їжу.
  4. Ну а найважливіше - це документи на поїзд. Оформіть візу, при подачі документів вам треба мати на рахунку в будь-якому банку 200 єврочеків або засвідчену суму грошей, і в Литві місце проживання можете спокійно вказувати адресу готелю. Пам’ятайте про страховку.

На території держави Литва

  • Насамперед придбайте сім-карту цієї місцевості.
  • Далі, якщо хочете скоротити витрати, домовтеся щоб автомобіль продавець пригнав в центр Вільнюса або до готелю, в якому ви зупинилися. Якщо вам, на жаль, не підійшла та машина, не турбуйтеся, у Литві розташовано вісім великих стоянок авто. Найпопулярніша в місті Таураге. Вам доступний дуже великий вибір, але саме головне правильно все оформити. 
  • Ще можете домовитися поділити витрати на оформлення з продавцем. Можна навіть навпіл.
  • Ну а якщо у вас залишиться ще трошки часу радимо подивитися найближчі визначні місця. 

Повертаємося з новим авто на батьківщину

Для перевозу, купленого авто через кордон треба знову застрахуватися. Також вам може знадобиться копія паспорта продавця і його номер мобільного. І треба буде назва митного пункту, за яким будете вивозити автомобіль, а ще заповнення митної декларації. 

Бережіть себе! Щасливої дороги вам і надійних покупок!

А якщо потрібна допомога у покупці, перегоні, розмитненні авто з Литви, звертайтесь в компанію "DIZELAVTO".

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО