ЗАКАЗАТЬ АВТО
38066 2 1

Розмитнення авто

Всі автовласники знають, що коли ввозять авто з Німеччини, Литви, Польщі в Україну його потрібно «розмитнити». Так уже повелося, що словосполучення «розмитнення авто » часто викликало погані пристрасті у людей, які бажають привезти авто з-за кордону. По-перше - через нереальні ставки податків, по-друге - через неясності та непрозорості принципів їх нарахування. При цьому український Податковий Кодекс 2011 року лише заплутав ситуацію. І в разі, якщо першу задачу (ставки податків) ми вирішити поки не в змозі, то внести якусь ясність у схеми розрахунку митних платежів можна постаратися.


розмитнення авто

Цікаво знати: Розмитнення авто на Росію

Отже, які доплати очікують людей, які вирішили завезти з-за кордону авто?

Ввізне мито при розмитненні

 

Ставка мита на більшість ввезених ТЗ становить 10% від сумарної митної вартості автомобіля, за винятком дизельних автобусів для перевезення більше 10 чол. з розміром більше 5 літрів (ставка 20%), ТЗ з електродвигуном ( а також - нових легкових автомобілів з розміром більше 3 літрів (з 2012 року - 6%). Ціни встановлені Митним тарифом України» (останні відхилення 22.12.2011)

Акцизний податок при розмитненні

 

Налічується по різному для різних образів ТЗ. Частіше за Все знаходиться в залежності від віку авто, виду палива, обсягу чи потужності мотора.
ПДВ (укр. - ПДВ). 20% від суми митної вартості, ввізного мита та акцизного податку.

Також, згідно з Податковим Кодексом 2011, суттєво на вартість імпортного авто для кінцевого споживача відтепер діє збір при першій реєстрації транспортного засобу в ДАІ, який розраховується подібно акцизу - виходячи з об'єму двигуна та віку ТЗ. При цьому окремо лякаючому його цифра стає у випадку, якщо вік авто перевищує 8 років - ставка збору зростає в 40 разів, що робить абсолютно невигідним ввезення таких засобів транспорту в нашу сторону.

Зараз в основному - розмитнення легкових авто до 5 років та розмитнення комерційних автомобілів - вантажний транспорт (мікроавтобуси, Фольксваген Кадді, Рено Кенгу, Опель Комбо і такого типу вантажні авто ).


 

Tel: 38(099) 319-68-75

Tel: 38(067) 740-61-97

Tel: 38(093) 357-73-83

e-mail: Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО