ЗАКАЗАТЬ АВТО
38366 0 0

Жінка вибирає автомобіль - безпека авто, функціональність автомобіля

Мова будемо йти не про саму першу машину починаючої автомобілістки. У цьому випадку більшість панянок активно шукають поради. Причому, у професіоналів. Але найчастіше, коли прийде час, друга їхня машина буде зовсім іншою.

Розглянемо переваги жінки-водія, яка вже має хоча б піврічний досвід, сформувала власну думку і усвідомлено підходить до вибору машини.

купити жіноче авто

Отже, критерії, за якими жінка вибирає машину:

Безпека авто

Жінка більше піклується про безпеку, ніж чоловік. На генетичному рівні вона менш схильна до ризику, так як несвідомо пам'ятають про дітей, яким потрібна її турбота. Тому, при виборі автомобіля, автоледі буде цікавитися результатами краш-тестів, наявністю системи ABS і кількістю подушок безпеки.


безпечні жіночі машини
Функціональність автомобіля

Поширена думка, що дама вибирає машину під колір помади - помилкова. Хоча б тому, що в косметичці у неї не менше п'яти відтінків тюбиків - так ніяких грошей не вистачить.

насправді жінка-водій становить в розумі список місць, куди необхідно (або куди хотілося б їздити за кермом. І як часто. Якщо в планах щомісячні виїзди на природу з повним багажником похідних причандалів, далекі поїздки по вихідним з купою друзів і подруг, причому не завжди за «хайвэю» - це одне. Якщо їй доводиться дуже часто возити дітей - це інше. Якщо це бізнес-леді і їй необхідно виглядати респектабельно - третє. Часто буває, що нова машина повинна відповідативать дуже різним функціональним вимогам.

Вік машини

Вік автомобіля звичайно, а не пані. Справа в тому, що після того, як дама вже отримала певний досвід на першій машині (разок дверцята довелося виправляти-ґрунтувати-перефарбовувати, разок - бампер міняти), вона більше не прагне «доношувати» старі автомобілі.

Справа в тому, що одним з вирішальних факторів вибору машини для жінки є простота технічного обслуговування. Дуже мало кому з жінок цікаво лізти під капот, коли починає текти масло або свистять ремені привода генератора. Дуже мало хто з прекрасних дам здатний зрушити машину з місця, якщо заглухне мотор.

Це серед чоловіків часто зустрічаються такі, хто любить колупатися в залізяках практично на генетичному рівні. А жінці треба, щоб машина не ламалася. Тому, вона віддасть перевагу купити «молоду» техніку, бажано, ще на гарантії. І звичайно, постарається позбавитися від неї, як тільки відчує рвст ризику зависнути де-небудь на трасі посеред ночі в очікуванні на спасителя.

Комфорт чи практичність?

Звичайно, найзручніше паркуватися на маленькому автомобілі. Але по-перше, навички паркування удосконалюються навіть у жінок, а по друге, не цілими ж днями люди паркуються, все-таки більше часу вони проводять у дорозі... А от на дорозі в солідному автомобілі відчуваєш себе комфортніше. І ставляться до тебе інші учасники русі з великою повагою.

Взагалі, жіночий автомобіль - вже давно не обов'язково є маленькою машинкою з квіточками на капоті. Цей стереотип застарів. Маленький автомобіль - це сьогодні швидше молодіжний варіант. Хоча економія бензину і порівняно невисока ціна в модельних рядах окремих марок теж грають не останню роль.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО