38187 90 1

Женева 2015. Два прототипу Suzuki

Suzuki на авторитетному автосалоні в Женеві представили два концепти автомобілів з кузовом хетчбек - iK-2 і iM-4. Японський бренд надійшов дуже продумано. Адже до виходу серії у виробника є шанс оцінити реакцію публіки на моделі, а потім врахувати і виправити недоліки.

suzuki ik-2, suzuki im-4 купити

Концепт компактного хетчбека iK-2 ляже в основу нової версії Suzuki Swift, а iM-4 в будущемити стане новеньким Suzuki Jimny. Два прототипу цікаві тим, що виконані в абсолютно різних стилях.

Характерна відмінність Suzuki iK-2 – плавні лінії. Цей дизайнерський стиль отримав назву «Liquid Flow», що в перекладі означає «течія рідини». Судячи з концептом, довжина серійної новинки Swift буде збільшена до 4023 мм. А ось висота, навпаки, зменшиться до 1460 мм Таке поєднання, безумовно, позначиться на аеродинамічних характеристиках. Японці обіцяють побудувати автомобіль на інноваційній платформі, завдяки якій вага авто зменшиться. Тому по динаміці автомобіль виграє у своєї попередньої версії.

Також Suzuki iK-2 порадує світлодіодними фарами і 1-літровим турбомотором сімейства Boosterjet. Ніяких інших відомостей про двигуні немає. Поки відомо, що в серії будуть машини з гібридною силовою установкою.

Оновлений Suzuki Swift можна буде чекати в автосалонах на початку 2016 року.

Suzuki iM-4, на противагу іншому концепту, придбав у своєму дизайні гострі риси, що характерно для його родича Suzuki Jimny. Яскравих запам'ятовуються деталей тут набагато більше. Привертає увагу ефектна світлотехніка і 18-дюймові колеса. А ось дизайн задніх фар здивував публіку.

Під капотом прототипу затишно розташувався 4-циліндркадрового атмосферне движок Dualjet об'ємом 1.2 л Фішка двигуна в тому, що на кожен циліндр йдуть дві паливні форсунки. По суті, концепт отримав такий же агрегат, як і на нинішній моделі Swift.

Прототип iM-4 став 5-дверним, тому габарити збільшилися. Довжина машини стала 3695 мм, ширина - 1709 мм. А ось висота зменшилася до 1556. Колісна база виросла до 2438 мм

Похвалиться майбутній Suzuki Jimny ще і повнопривідною трансмісією. Як і в iK-2, моделі будуть випускатися з гібридною установкою.

Але коли концепт iM-4 перетвориться в Jimny поки не ясно.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО