ЗАКАЗАТЬ АВТО
38502 2 1

Італійське авто - Ferrari, Maserati, Lamborghini

Забути про автомобілі Італії просто не можна. Італія створила від самих скромних автомобілів, які використовують усі, до самих грандіозних у світі спортивних supercars. Машини з марками Ferrari, Maserati, Lamborghini - відомі всім.

купити ферарі

Найулюбленіша марка, як звичайних водіїв, так і спортивних гонщиків вважається Ferrari. Вона йде до числа найдорожчих автомобілів у всьому світі. Ціни на Феррарі від 600 тисяч доларів і до двох мільйонів американських доларів. Supercar Феррарі Енцо проводився з 2002 по 2005 рік і залишається до цих пір в списку найдорожчих автомобілів Феррарі. На даний момент він вже не випускається, ціна на нього буде все збільшуватися і збільшуватися і поступово він стане ексклюзивом.

Феррарі Ромео також можна назвати справжньою італійською машиною. Ця машина входить до складу Fiat, яка брала участь в автоперегонах з 1910 року 20 століття. Ця машина отримувала нагороди в таких великих перегонах як Leman.

Але в 1937 році цю машину викупила добре відома у той час компанія IRL. Починаючи з 2007 року машина знову увійшла до складу Fiat.

Не можна забути і про прекрасний автомобіль всіх часів - Lamborghini. Хоч машина не сильно пов'язана з 20 століттям, але займає саме почесне місце серед всіх машин нашої планети.

Досить відома компанія Maserati виробляє свої автомобілі тільки бізнес і спорт класу, що виставляє її на самий вгору досконалості створення автомобілів. Ці автомобілі стали настільки популярні, що їх купують найпопулярніші особи усього світу. Припустимо, Maserati була самою 1 та улюбленою машиною колишнього президента Італії Карла Чампі. Також цей автомобіль припав до смаку Мільйонерові Сильвіо Берлусконі, у якого найбажанішою пристрастю були автомобілі.

Автомобіль Maserati уже звик бути з багатими і заможними людьми. Він нагадує символ багатства - корону, в якій сидить цар. Найголовніша прикраса Maserati це його тризуб на капоті.

Ця компанія зуміла пережити багато економічних, політичних, а також глобальних війн, але вона не перестала дивувати випуском своїх чудових авто. Основне місце компанії Maserati знаходиться у місті Модена.Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО