40219 61 6

Вантажні автомобілі

Купівля однієї або декількох вантажних автомашин - дуже відповідальний захід. Для того, щоб придбання виявилося вигідним і прослужило максимально довго, необхідно ретельно вивчити ринок на предмет найбільш привабливих варіантів.

На жаль, Україна - це не дуже підходяща країна для купівлі вантажного автотранспорту в силу малопривабливих умов. Як правило, вартість машин надмірно висока, а їх якість не виправдовує ціни. Погодьтеся, сучасні вантажні авто просто зобов'язані бути в хорошому стані, адже на них згодом буде покладено чимало завдань. Однак багато власників машин (або ж перекупники) воліють ставити непомірні високі ціни, не надто піклуючись про стан транспортних засобів (на жаль, такий характер нашого ринку). Ось чому безпосередньо вантажні автомобілів Україні у плані покупки не відрізняються особливою популярністю.

Корисно знати: Розмитнення тягачів, вантажівок в Україні


вантажні авто

Вантажні автомобілі з Німеччини

Корисно знати: Митний калькулятор

На відміну від українського автомобільного ринку, багато інших країн, навпаки, спонукають до купівлі вантажних машин. Це пояснюється п

Складністю в процесі покупки машин з інших країн є недостатня обізнаність в митних законах і порядок збору та оформлення необхідних документів. Тут, як правило, на допомогу приходить наша компанія. Ми допомагаємо знаходити і купувати вантажні машини з інших країн, потім транспортуємо їх на Україну і доставляємо до клієнтів.

Нерідко багато, що бажають обзавестися вантажним транспортним засобом, стикаються з проблемою пошуку потрібної марки і моделі. Ми співпрацюємо з багатьма перевіреними постачальниками, чудово орієнтуємося в асортименті найбільших автомобільних ринків, а тому в найкоротші терміни знайдемо максимально відповідний автомобіль. Залежно від призначення, це може бути вантажні авто на запчастини ілі для повноцінного використання.

Наша компанія тривалий час працює на ринку автомобільної продукції. Допомагаючи своїм клієнтам, ми заробили позитивну репутацію, і тому без сумніву совісті можемо стверджувати, що ви точно залишитеся задоволені результатами співпраці.

 


 

Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО