39638 1 1

Вантажні автомобілі

Вантажний автомобіль - дуже важливий транспорт, оскільки виконує безліч функції, з якими не може впоратися звичайний легковий автомобіль. Але під впливом жорстких умов транспортування таких, як погані дороги, вплив зовнішнього середовища, дорожні пригоди і т. д. деякі частини механізму можуть виходити з ладу і потребують ремонту або заміни. Кузов вантажних фур можуть пошкоджувати перевозяться всередині матеріали.

Якщо механіка потребує ремонту, власнику доводиться купувати дорогі запчастини на заміну. Іноді їх вартість може досягати чималих сум. Але що робити, якщо бюджет на ремонт обмежений?

У такому випадку непоганим виходом із ситуації є покупка авто на розбір. Вона являє собою придбання авто б/у з подальшим використання деталей в ремонті вашого транспортного засобу. Такі автомобілі б/у называются донорами.

Розбирання автомобілів допоможе вам значно заощадити на ремонті, оскільки б/у запчастини завжди дешевше нових, а в якісних машинах вони завжди оригінальні і в хорошому стані.

Де можна придбати вантажне авто на запчастини?

Купувати у нас б/у автомобілі на донорство не рекомендується. Стан вітчизняного автопрому залишає бажати кращого, а закордонні іномарки, найчастіше, вже віджили своє і брати звідти особливо нічого.

Більш вигідний варіант - вантажні автомобілі з-за кордону. Там стан доріг набагато краще, а вимоги до техогляду вантажних авто дуже високі. Машини, запчастини яких будуть використовуватися для лагодження вашого вантажівки, можна знайти на ринках уживаних автомобілів в Європі, Азії та Америці.

Купити їх можна як з рук, так і на спеціалізованих аукціонах, ринках подержанных авто або салонах.

У всьому цьому безлічі варіантів легко заплутатися. Ми пропонуємо вам звернутися до кваліфікованих фахівців нашої фірми «Dizelavto», які допоможуть вибрати і придбати автомобіль на розбирання. Ми з радістю допоможемо у купівлі, оформленні необхідних перевізних документів, а також здійснимо перегін авто до місця призначення.

Завдяки досвідченим водіям нашої фірми ви можете не турбуватися про збереження покупки під час транспортування. Доставка авто буде відбуватися у найкоротші терміни і з великою уважністю.

Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний та швидкий сервіс, а також вашого автомобільного донора за найнижчу ціну.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО