42450 130 8

Громадянство Угорщини чи Європа без кордонів

Ціна послуг на отримання угорського громадянства :

 

7000 євро - для росіян

5000 євро - для українців

Діти до 14 років безкоштовно!

Термін оформлення угорського громадянства 6-7 місяців.

Аванс для українців 2000 євро, для росіян 3000 євро. На здачу документів присутність не потрібна. Потрібно бути тільки при отриманні, так як здається біометрія - відбитки пальців.


Отримати громадянство в Угорщині набагато простіше, ніж у багатьох інших європейських країнах. З 2011 року, завдяки внесенню змін у законодавство, отримати громадянство можуть жителі будь-якої країни, якщо у них є угорські корені, судимість відсутня, і вони знають мову хоча б на мінімальному рівні.
Переваги на користь отримання громадянства очевидні - паспорт Угорщини забезпечує вільне пересування практично за своєю Європі. До того ж, у цій країні дозволено подвійне громадянство, завдяки чому можна зберегти і основний паспорт.
Процес оформлення документів досить проста, варто почати підготовку зі збору потрібного пакету паперів, а саме:

Свідоцтво про народження
Паспорт
Перша сторінка загран.паспорта
Документи про народження та шлюб батьків
Анкета

При необхідності, можуть знадобитися документи чоловіка/дружини, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження/паспорта дитини.
Після цього фахівець, який займається цим питанням, проведе архівну роботу з метою отримання необхідних даних про наявність угорських коренів і передасть інформацію міграційній службі.
Завершальною стадією оформлення громадянства є особиста подача документів в Угорщині. Через кілька місяців, процедура оформлення буде завершена, а новоспеченому громадянину буде видано паспорт і ідентифікаційна карта.
Таким чином, довіривши роботу професіоналам, відшукати угорські корені і отримати бажане громадянство не складе праці. Тим більше, що весь процес занимает близько півроку, після чого можна стати повноправним жителем цієї країни.

громадянство угорщини


 

Tel:

Tel:

Tel:

Skype: dizelavto

E-Mail: [email protected]

 

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО