ЗАКАЗАТЬ АВТО
38113 49 2

БМВ Х6 - красень або чудовисько?

Напевно, на землі не існує жодної людини, яка б собі не хотіла даний автомобіль - BMW X6. Величезна кількість автомобілів їздять по вулицях наших міст, вони очолюють весільні колони і часом кортежі уряду, машини знімаються в рекламі і стоять у дворах шикарних, заміських особняків. Що це данина моді і зовнішнього вигляду або автомобіль насправді такий неповторний?

Цікаво знати: Скільки коштує розмитнення Х6?

Купити БМВ Х6 в Німеччині

Починаючи з 2007 року, з конвеєра заводу випущено і по даний момент випускається п'ять модифікацій двигуна даного автомобіля. Але самим вражаючим є звичайно ж пакет "М", об'ємом 4.4 і потужністю 555 кінських сил, який розганяє автомобіль до 100 км на годину за 4.7 секунд. Інженери створили кузов автомобіля, який змушує задуматися, седан це або позашляховик, але офіційна назва кузова, перекладається на російську як "спортивне купе".

Даний автомобіль увібрав в себе спортивні обриси, чого раніше в лінійці Х помічено не було. Задня частина максимально завищена, а кліренс БМВ Х6 дорівнює 21 см, що на 5 см менше, ніж у Х5. У базову комплектацію встановлюються диски розміром 21 дюйм. Багажник місткістю 570 літрів, може вміщати в себе 1470 літрів, якщо скласти задні сидіння. Незважаючи на те, що машина здається величезною, всередині на задньому сидінні поміститися тільки два дорослих людиника. Салони всіх автомобілів комплектуються шкірою, тільки кольори бувають різні: чорний, білий, червоний, помаранчевий. В стелю можуть бути вмонтовані 2 планшета, щоб під час подорожі пасажири на задньому сидінні могли дивитися фільми та телепередачі. Але самим зручним місцем в автомобілі є посвідчення. Електропривід сидіння, авто-пам'ять сидіння, регулювання спортивного мультируля, кольоровий, сенсорний, бортовий комп'ютер розміром 6.5 дюйма і спеціальні пелюстки перемикання передач, як на спортивних болідах, змусять відчути себе як на троні правителя а шести ступенева коробка передач не буде відволікати і плавно і своєчасно буде робити свою роботу. За безпеку в автомобілі відповідає система оповіщення при різкому скороченні дистанції перед автомобілем, який знаходиться попереду, 6 подушок безпеки, система захисту при перекиданні і багато іншого. Ще одним не мало важливим фактором є те, що автомобіль дуже економічний. В залежності від комплектації та потужності двигуна, витрата палива у змішаному режимі становить від 8.3 до 10.9 літрів на 100 км.

Як сказав один з інженерів заводу "BMW": " Людина починає розуміти ідею автомобіля нашій марці через 3-5 років після його виходу..."


 


Tel:

Tel:

Tel:

e-mail: [email protected]

Skype: dizelavto

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО