38214 74 0

Bentley | Дві нові моделі увійдуть у виробництво

Bentley планує збільшити свої продажі майже на 50%. Повинні їй в тому допомогти дві нові моделі.

Перша модель Bentayga, повинна добитися чималого ринкового успіху. Новий, супер розкішний позашляховик буде вироблятися в кількості близько 3,6 тис одиниць на рік. Більшість з них повинна попасти на ринок Північної Америки, де ціни будуть стартувати від 200 тис. доларів. Прем'єра Bentaygi відбудеться під час осіннього автосалону у Франкфурті.

Наступна цілком нова модель Bentley, яка попаде у виробництво найближчим часом, це невелике спортивне купе. Його передвісником був прототип EXP Speed 6 показаний в цьому році в Женеві. Це модель на клас менша, ніж Continental GT. Тому можна очікувати, що вона пробуватиме відібрати клієнтів, з урахуванням покупки більш дорожчих моделей авто, як Jaguar F-Type, або Porsche 911. На його дебют доведеться почекати трохи довше, ймовірно, до наступного автосалону в Женеві.

У 2014 році Bentley продав 11 тис. автомобілів. Нова мета, це охоплюючи дві прийдешні моделі, продаж на рівні 15 тис. автомобілів впродовж року. Але Bentley не зосереджена тільки на моделях «бізнес класу». Незабаром ми повинні побачити прем'єру - розкішний кабріолет Grand Convertible, наступника моделі Azure.

Еще статьи

Написать нам

Написать нам
ЗАКАЗАТЬ АВТО